پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران شانگهای تهران

چنانچه قصد سفر به شانگهای را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به شانگهای به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines انجام می گیرد.

برنامه پروازی ایرلاین ماهان Mahan Air Airlines  به شانگهای چین به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران شانگهای تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران شانگهای تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به شانگهای در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه و در ساعت 19:45 PM از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه شانگهای چین انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از شانگهای به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 23:00 PM از فرودگاه پودانگ شانگهای به امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 8 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر شانگهای تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در شانگهای چین :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر شانگهای و سایر شهرهای چین و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در چین را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان Mahan Air Airline در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران شانگهای تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای شانگهای در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران شانگهای تهران و شرایط پروازهای ماهان Mahan Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا آلمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

پروازهای چارتر چین قاره پیما

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای چین

دکمه بازگشت به بالا
Open