پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کامایر مزارشریف افغانستان مشهد

چنانچه قصد سفر از مشهد به مزارشریف افغانستان را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی کام ایر Kam Air Airlines از مشهد به مزارشریف افغانستان می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کامایر مزارشریف افغانستان مشهد ( برنامه پرواز کام ایر از مشهد به مزارشریف ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کامایر مزارشریف افغانستان مشهد قیمت تکت مشهد مزار شریف کام ایر ) ایرلاین کام ایر Kam Air Airlines مزارشریف افغانستان به شرح زیر است:

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کامایر مزارشریف افغانستان مشهد روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کامایر مزارشریف افغانستان مشهد به وسیله هواپیمایی کام ایر Kam Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از مشهد به مزار شریف در روز های سه شنبه و در ساعت 11:10 AM از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه مزارشریف افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از مزار شریف به مشهد در روز های سه شنبه و در ساعت 16:10 PM از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه مزارشریف افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کام ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر مزار شریف تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای افغانستان :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای افغانستان از جمله مزارشریف و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای افغانستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی کام ایر می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کام ایر در مسیر مشهد مزارشریف افغانستان و یا خرید بلیط پروازهای کام ایر در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای قندهار در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کام ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کامایر مزارشریف افغانستان مشهد و شرایط پرواز کام ایر Kam Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

 

اخذ ویزا افغانستان :

سفارت افغانستان یک روز پس از دریافت مدارک لازم برای اخذ ویزای افغانستان به درخواست مسافر رسیدگی می کند. ( مدارک مورد نیاز ویزا افغانستان )

در حال حاضر، ویزا توریستی افغانستان صادر می شود. راننده ها می توانند درخواست ویزای سه ماهه افغانستان / ویزا چند بار ورود افغانستان بدهند.

ویزای فوری افغانستان وجود ندارد.

برای سفر به افغانستان به گواهی سلامت نیاز دارید ( اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و محل اخذ گواهی سلامت برای سفر به افغانستان )

نرخ ویزا یک ماهه افغانستان / ویزای یک بار ورود افغانستان، هشتاد یورو ( 80 یورو ) می باشد.

حضور درخواست کننده ویزای توریستی افغانستان در سفارت افغانستان  الزامی است ( آدرس سفارت افغانستان در تهران و ساعات کاری )

 

رزرو هتل در افغانستان :

امکان رزرو هتل در افغانستان وجود ندارد

 

تور افغانستان :

تور مسافرتی برای افغانستان وجود ندارد

 

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به افغانستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما