پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

تورهای ویژه تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

پروازهای داخلی ترکیه

دریافت ویزا ترکیه

چنانچه قصد سفر به اسپارتا ترکیه را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی آسمان Aseman Airlines از تهران به اسپارتا می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران ( برنامه پرواز آسمان از تهران به اسپارتا ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران ) ایرلاین ها آسمان Aseman Airlines اسپارتا ترکیه به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته 1 پرواز از تهران به اسپارتا در روز   پنج شنبه در ساعت 21:25 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه اسپارتا ترکیه انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 1 پرواز از تهران به اسپارتا در روز   جمعه در ساعت 01:00 از فرودگاه اسپارتا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آسمان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر اسپارتا ترکیه
نمایی از شهر اسپارتا ترکیه
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه از جمله اسپارتا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ترکیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آسمان می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان در مسیر تهران اسپارتا ترکیه و یا خرید بلیط پروازهای آسمان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای اسپارتا در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان اسپارتا ترکیه تهران و شرایط پرواز آسمان Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا اسپارتا و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل