پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد

چنانچه قصد سفر از مشهد به کابل افغانستان را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی آسمان Aseman Airlines از مشهد به کابل افغانستان می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد ( برنامه پرواز آسمان از مشهد به کابل ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد قیمت تکت کابل مشهد کابل آسمان ) ایرلاین ها آسمان Aseman Airlines کابل افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
در حال حاضر پروازهای مشهد به کابل هواپیمایی آسمان برگزار نمی شود
پروازهای برگشت:
در حال حاضر پروازهای مشهد به کابل هواپیمایی آسمان برگزار نمی شود

 

 

نمایی از شهر کابل افغانستان تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای افغانستان :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای افغانستان از جمله کابل و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای افغانستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آسمان می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد کابل افغانستان و یا خرید بلیط پروازهای آسمان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای کابل در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان کابل افغانستان مشهد و شرایط پرواز آسمان Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

 

اخذ ویزا افغانستان :

سفارت افغانستان یک روز پس از دریافت مدارک لازم برای اخذ ویزای افغانستان به درخواست مسافر رسیدگی می کند. ( مدارک مورد نیاز ویزا افغانستان )

در حال حاضر، ویزا توریستی افغانستان صادر می شود. راننده ها می توانند درخواست ویزای سه ماهه افغانستان / ویزا چند بار ورود افغانستان بدهند.

ویزای فوری افغانستان وجود ندارد.

برای سفر به افغانستان به گواهی سلامت نیاز دارید ( اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و محل اخذ گواهی سلامت برای سفر به افغانستان )

نرخ ویزا یک ماهه افغانستان / ویزای یک بار ورود افغانستان، هشتاد یورو ( 80 یورو ) می باشد.

حضور درخواست کننده ویزای توریستی افغانستان در سفارت افغانستان  الزامی است ( آدرس سفارت افغانستان در تهران و ساعات کاری )

 

رزرو هتل در افغانستان :

امکان رزرو هتل در افغانستان وجود ندارد

 

تور افغانستان :

تور مسافرتی برای افغانستان وجود ندارد

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به افغانستان

رزرو هتل در تمام شهرهای افغانستان

اخذ ویزا افغانستان

دکمه بازگشت به بالا
Open