پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

تورهای ویژه تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

پروازهای داخلی ترکیه

دریافت ویزا ترکیه

چنانچه قصد سفر به استانبول ترکیه را دارید یکی از بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به استانبول می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران ( برنامه پرواز ایران ایر از تهران به استانبول ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران ) ایرلاین ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به استانبول ترکیه به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران به وسیله  عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به استانبول در تمام روزها و در ساعت  های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتا ترک استانبول انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از استانبول به تهران در روز  تمام روزها در ساعت های مختلف از فرودگاه آتا ترک استانبول به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر استانبول ترکیه
نمایی از شهر استانبول ترکیه
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه از جمله استانبول و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ترکیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران استانبول ترکیه و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای استانبول در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر استانبول ترکیه تهران و شرایط پرواز ایران ایر Iran Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ترکیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open