پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مزارشریف افغانستان تهران

چنانچه قصد سفر به مزار شریف را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به مزارشریف به وسیله هواپیمایی کام ایر Kam Air Airlines انجام می گیرد. در ادامه مطلب روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مزارشریف افغانستان تهران به طور کامل شرح داده شده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مزارشریف افغانستان تهران قیمت تکت تهران مزار شریف تهران کام ایر ) ایرلاین کام ایر Kam Air Airlines  به مزار شریف افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مزارشریف افغانستان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کام ایر تهران مزارشریف تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به کابل در روز پنج شنبه و در ساعت 12:00 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مزارشریف افغانستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از کابل به تهران در روز پنج شنبه و در ساعت 17:00 PM از فرودگاه مزارشریف افغانستان به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کام ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر مزار شریف خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در مزار شریف افغانستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر مزار شریف و سایر شهرهای افغانستان  را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی کام ایر افغانستان Kam Air Airline در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کام ایر در مسیر تهران مزارشریف تهران و یا خرید بلیط پروازهای کام ایر در سایر مسیرها را دارید.

 

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای قندهار در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کام ایر Kam Air Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مزارشریف افغانستان تهران و شرایط پروازهای کام ایر Kam Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

 

اخذ ویزا افغانستان :

سفارت افغانستان یک روز پس از دریافت مدارک لازم برای اخذ ویزای افغانستان به درخواست مسافر رسیدگی می کند. ( مدارک مورد نیاز ویزا افغانستان )

در حال حاضر، ویزا توریستی افغانستان صادر می شود. راننده ها می توانند درخواست ویزای سه ماهه افغانستان / ویزا چند بار ورود افغانستان بدهند.

ویزای فوری افغانستان وجود ندارد.

برای سفر به افغانستان به گواهی سلامت نیاز دارید ( اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و محل اخذ گواهی سلامت برای سفر به افغانستان )

نرخ ویزا یک ماهه افغانستان / ویزای یک بار ورود افغانستان، هشتاد یورو ( 80 یورو ) می باشد.

حضور درخواست کننده ویزای توریستی افغانستان در سفارت افغانستان  الزامی است ( آدرس سفارت افغانستان در تهران و ساعات کاری )

 

رزرو هتل در افغانستان :

امکان رزرو هتل در افغانستان وجود ندارد

تور افغانستان :

تور مسافرتی برای افغانستان وجود ندارد

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای افغانستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما