پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مشهد دوشنبه مشهد

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به تاجیکستان

رزرو هتل در تمام شهرهای تاجیکستان

پروازهای داخلی تاجیکستان

اخذ ویزا تاجیکستان

چنانچه قصد سفر به دوشنبه تاجیکستان را از مشهد دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم بوسیله هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines از مشهد به دوشنبه تاجیکستان انجام می شود .

برنامه پروازی خطوط هواپیمایی ایران آسمان از مشهد به دوشنبه و دوشنبه به مشهد به شرح زیر است .

در حال حاضر انجام نمی شود

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مشهد دوشنبه مشهد
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مشهد دوشنبه مشهد

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مشهد دوشنبه مشهد به وسیله هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
در حال حاضر انجام نمی شود
پروازهای برگشت:
در حال حاضر انجام نمی شود
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایرن آسمان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر دوشنبه
نمایی از شهر دوشنبه

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای تاجیکستان:

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای تاجیکستان به خصوص دوشنبه و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای تاجیکستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران آسمان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران آسمان در مسیر مشهد دوشنبه تاجیکستان مشهد و یا خرید بلیط پروازهای ایران آسمان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما :

قیمت بلیط پروازهای دوشنبه در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران آسمان به دوشنبه در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مشهد دوشنبه مشهد و شرایط پروازهای ایران آسمان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا تاجیکستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل