پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

چنانچه قصد سفر به دبی امارات متحده عربی را از مشهد دارید را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines و هواپیمایی امارات Emirates Airlines از مشهد به دبی می باشند.

برنامه پروازی خطوط هواپیمایی ماهان - فلای دبی و امارات از مشهد به دبی و دبی به مشهد به شرح زیر است .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از مشهد به دبی در روز های یک شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 17:00 PM  از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه دبی امارات انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از دبی امارات به مشهد در روز های  یک شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 21:00 PM از فرودگاه دبی امارات به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد به وسیله هواپیمایی امارات Emirates Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 4 پرواز از مشهد به دبی در روز های  دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 02:55 AM و 11:30 AM از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد  به فرودگاه دبی امارات انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 5 پرواز از دبی به مشهد در روز های  یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 10:30 PM و 06:55 AM از فرودگاه دبی امارات به هاشمی نژاد مشهد انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی امارات برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم دبی مشهد دبی به وسیله هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از مشهد به دبی در روز های شنبه - یک شنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنج شنبه و جمعه در ساعت 09:00 PM از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه دبی امارات انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از مشهد به دبی در روز های شنبه - یک شنبه - دوشنبه - سه شنبه - چهارشنبه - پنج شنبه و جمعه در ساعت 05:15 PM از فرودگاه دبی امارات به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 15 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی فلای دبی برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر دبی
نمایی از شهر دبی

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای امارات :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای امارات به خصوص دبی و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای امارات را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان و فلای دبی و امارات در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان و فلای دبی و امارات در مسیر مشهد دبی مشهد و یا خرید بلیط پروازهای ماهان و فلای دبی و امارات در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما :

قیمت بلیط پروازهای دوبی در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان و امارات و فلای دبی در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم مشهد دبی مشهد و شرایط پروازهای ماهان و امارات و فلای دبی ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا دبی و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما