پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر مشهد بیروت مشهد

چنانچه قصد سفر به بیروت لبنان را از مشهد دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم بوسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines از مشهد به بیروت لبنان انجام می شود .

برنامه پروازی خطوط هواپیمایی ایران ایر از مشهد به بیروت و بیروت به مشهد به شرح زیر است .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر مشهد بیروت مشهد

 

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر مشهد بیروت مشهد به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از مشهد به بیروت لبنان در روز دوشنبه در ساعت 16:20 PM  از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه حریری بیروت انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از بیروت به مشهد در روز دوشنبه در ساعت 08:50 AM از فرودگاه حریری بیروت لبنان به فرودگاه هاشمی نژاد مشهد انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایرن ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر بیروت

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای لبنان:

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای لبنان به خصوص بیروت و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای بیروت را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر مشهد بیروت مشهد و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما :

قیمت بلیط پروازهای بیروت در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر به بیروت در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر مشهد بیروت مشهد و شرایط پروازهای ایران ایر ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا لبنان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به لبنان

رزرو هتل در تمام شهرهای لبنان

اخذ ویزا لبنان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل