پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

تورهای ویژه تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

پروازهای داخلی ترکیه

دریافت ویزا ترکیه

چنانچه قصد سفر به ازمیر ترکیه را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی کاسپین caspian Airlines از تهران به ازمیر می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران ( برنامه پرواز کاسپین از تهران به ازمیر) به طور کامل شرح داده است.

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران ) ایرلاین کاسپین Caspian Airlines ازمیر ترکیه به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی آسمان Caspian Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته 2 پرواز از تهران به ازمیر در روز جمعه در ساعتهای 00:05 و 09:30 از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه ازمیر ترکیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 2 پرواز از تهران به ازمیر در روز جمعه در ساعت های 02:30 و 12:00 از فرودگاه ازمیر به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کاسپین برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر ازمیر ترکیه
نمایی از شهر ازمیر ترکیه
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه از جمله ازمیر و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ترکیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی کاسپین می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران ازمیر ترکیه و یا خرید بلیط پروازهای کاسپین در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ازمیر در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کاسپین در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین ازمیر ترکیه تهران و شرایط پرواز آسمان caspian Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ترکیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل