پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد

چنانچه قصد سفر از مشهد به نجف عراق را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی کاسپین caspian Airlines از مشهد به نجف می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد ( برنامه پرواز کاسپین از مشهد به نجف ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد ) ایرلاین کاسپین Caspian Airlines نجف عراق به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد به وسیله هواپیمایی آسمان Caspian Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته 2 پرواز از مشهد به نجف در روزهای دوشنبه و پنج شنبه در ساعت های 06:00 و 14:30 از فرودگاه بین المللی مشهد به فرودگاه نجف عراق انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 6 پرواز از نجف به مشهد در روزهای دوشنبه و پنج شنبه در ساعت های 12:30 و 09:45 از فرودگاه نجف به فرودگاه بین المللی مشهد انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کاسپین برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر نجف عراق
نمایی از شهر نجف عراق
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عراق :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عراق از جمله نجف و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای عراق را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی کاسپین می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کاسپین در مسیر مشهد نجف عراق و یا خرید بلیط پروازهای کاسپین در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای نجف در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کاسپین در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق مشهد و شرایط پرواز آسمان caspian Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا عراق و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل