پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران

چنانچه قصد سفر به فرانسه را دارید بهترین و یکی از بهترین پروازهای مستقیم ( قیمت بلیط تهران پاریس ایران ایر - ماهان ) از تهران به فرانسه ( فقط به شهر پاریس پرواز مستقیم وجود دارد ) پرواز بوسیله ایر فرانس Air France Airlines می باشد . در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران به طور کامل آمده است .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران و قیمت بلیط تهران پاریس :

پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به پاریس در روز شنبه و دوشنبه و پنج شنبه در ساعت 09:15 AM

از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه شارلدوگل پاریس فرانسه انجام می شود مدت زمان پرواز تهران به پاریس 5 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

پروازهای برگشت :
هفته ای 3 پرواز از پاریس به تهران در روز  یک شنبه و چهارشنبه و جمعه در ساعت 12:20 PM

از فرودگاه شارلدوگل پاریس فرانسه به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز پاریس به تهران 5 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایرفرانس برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران

 تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای فرانسه :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای فرانسه و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای فرانسه را نیز دارید

( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی ایرفرانس در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایرفرانس در مسیر تهران پاریس تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایرفرانس در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت پرواز تهران پاریس ایرفرانس در تاریخ های مختلف تفاوت دارد

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایرفرانس در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید 

پس از آگاهی از قیمت بلیط رفت و برگشت تهران پاریس ایرفرانس - بلیط چارتر پاریس و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرفرانس تهران پاریس تهران و شرایط پروازهای ایرفرانس ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا فرانسه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای فرانسه

رزرو هتل در تمام شهرهای فرانسه

دریافت ویزا فرانسه

رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی فرانسه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما