اخبار قاره پیما
خانه / نظرات مشتریان قاره پیما

نظرات مشتریان قاره پیما

نظرات مشتریان همواره نه تنها راهگشای رفع نواقص کسب و کارهای فعال بوده و هست، بلکه نظرات درست و صادقانه ای که از جانب مشتریانی که از خدمات شرکت استفاده کرده اند مسبب انتخاب آگاهانه ای برای مشتریان آتی آن کسب و کار می شود.

ما با آگاهی از این موضوع سعی کردیم با ایجاد صفحه نظرات مشتریان علاوه بر آگاهی خود از کیفیت، سرعت، برخورد و درستی خدمت ارائه شده به مشتریانمان، شما را نیز آگاه کنیم تا بتوانید از بین افراد/شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند به انتخاب بهتری دست یابید.

ذکر چند مورد در خصوص صفحه نظرات مشتریان ضروری می باشد:

– ثبت نظرات در این صفحه صرفاً برای انعکاس تجربه مشتریان می باشد، لذا خواهشمند است برای پرسیدن هرگونه سوال در خصوص ارائه خدمات قاره پیما از طریق آدرس پست الکترونیکی gharepeyma.com@gmail.com و یا شماره های ما 09121931613 – 02634252774  سوالات خود را مطرح کنید و مشاوره رایگان بگیرید. ما همواره از پاسخگویی به شما خوشحال خواهیم شد.

-ثبت نظرات در سایت قاره پیما gharepeyma.com نیازمند تائید از جانب مدیران میباشد ولیکن این اقدام به منظور تحریف در نظرات درج شده و یا حذف انتقادات از ما نمی باشد، تنها هدف ما از این کار جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و حفظ درستی و نظم در این بخش می باشد.

[]
1 Step 1
فرم ارسال نظرات
نام
نظر شما
0 /
Previous
Next
default image

من همیشه از قاره پیما بلیط میخرم قیمت و خدماتشون خیلی خوبه

محمد رضا سپتامبر 26, 2018

default image

سلام علیکم. روز بخیر!
من با استفاده از توضیحات جامع و کامل و خالصانه ای که شما در سایت شرکت خودتان در خصوص ثبت نام لاتاری گرین کارت 2020 ارائه فرموده بودید توانستم ثبت نام کنم. بر خودم لازم دیدم از شما صمیمانه سپاسگزاری کنم. بدون شک این خلوص نیت شما در کمک به دیگران از طرف خداوند بدون پاداش نخواهد ماند.
آرزو می کنم خداوند به کسب و کار و زندگی شما خیر و برکت عنایت فرماید

سیروس احمدی اکتبر 6, 2018

CLOSE
CLOSE