هواپیمایی کرندون

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی کرندون در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

هواپیمایی کرندون corendon Airlines پرواز های مستقیم از تهران به استانبول ترکیه و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . همچنین هواپیمایی کرندون یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به اروپا برای ایرانیان عزیز با یک توقف در استانبول می باشد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی هواپیمایی کرندون به صفحه کرندون سایت مراجعه نمائید .

 

فروش ویژه بلیط هواپیمایی کرندون در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی کورندون به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی کرندون در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88476799-021 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی کرندون می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines

روزها و ساعات پروازهای مستقیم هواپیمایی کرندون corendon Airlines از تهران به استانبول ترکیه به صورت زیر می باشد :

برنامه پروازی کرندون در ایران

روزها و ساعات پرواز تهران استانبول تهران با کرندون :

هفته ای -- پرواز رفت و برگشت هواپیمایی کرندون corendon Airlines از تهران به استانبول و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
برنامه پروازی ممکن است در مواقعی تغییر داشته باشد
مشاهده آخرین وضعیت پروازهای هواپیمایی کورندون ( ساعت پرواز و ساعت نشستن ) در تمامی مسیرها به صورت زنده .
اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی کورندون از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی کرندون در ایران corendon airlines می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز لوفتهانزا خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی کورندون در تهران - نمایندگی هواپیمایی کورندون در مشهد - نمایندگی هواپیمایی کورندون در شیراز - نمایندگی هواپیمایی کورندون در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی کورندون در تبریز - نمایندگی هواپیمایی کورندون در اهواز - نمایندگی هواپیمایی کورندون در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی کورندون - دفتر هواپیمایی کرندون در تهران - rdlj ovdn tv,a fgdx i,h\dlhdd ;vkn,k klhdkn'd

سایر مسیرهای پرواز به شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

فروش بلیط پروازهای داخلی ترکیه

اخذ ویزا ترکیه

دکمه بازگشت به بالا
Open