قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط جزایر ویرجین آمریکا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جزایر ویرجین آمریکا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جزایر ویرجین آمریکا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط جزایر ویرجین آمریکا

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جزایر ویرجین آمریکا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف در به جزایر ویرجین آمریکا پرواز می کند .
  2. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جزایر ویرجین آمریکا پرواز می کند .
  3. هواپیمایی کی ال ام KLM Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جزایر ویرجین آمریکا پرواز می کند .
  4. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جزایر ویرجین آمریکا پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جزایر ویرجین آمریکا از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جزایر ویرجین آمریکا از ایران آمده است :

  1. سنت کرویکس جزایر ویرجین آمریکا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - کی ال ام - آلیتالیا - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به سنت کرویکس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. سنت توماس جزایر ویرجین آمریکا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - کی ال ام - آلیتالیا - لوفتهانزا - ترکیش - ایرفلوت و ... با 2 توقف به سنت توماس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جزایر ویرجین آمریکا :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

دکمه بازگشت به بالا
Open