قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط سنت کیتس و نویس

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط سنت کیتس و نویس در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و سنت کیتس و نویس وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط سنت کیتس و نویس

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به سنت کیتس و نویس شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف در به سنت کیتس و نویس پرواز می کند .
  2. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به سنت کیتس و نویس پرواز می کند .
  3. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به سنت کیتس و نویس پرواز می کند .
  4. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف به سنت کیتس و نویس پرواز می کند .
  5. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به سنت کیتس و نویس پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط سنت کیتس و نویس از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد سنت کیتس و نویس از ایران آمده است :

  1. سنت کیتس و نویس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - آلیتالیا - عمان ایر - گلف ایر - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به سنت کیتس و نویس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. نویس سنت کیتس و نویس : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری و لوفتهانزا و ... با 3 توقف به نویس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سنت کیتس و نویس :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل