قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط جزایر ماریانای شمالی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جزایر ماریانای شمالی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جزایر ماریانای شمالی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط جزایر ماریانای شمالی

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جزایر ماریانای شمالی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی چاینا ساترن China Southern Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف به سایپن جزایر ماریانای شمالی پرواز می کند .
  2. هواپیمایی چاینا ایسترن China Eastern Airlines : که پرواز از چین به جزایر ماریانای شمالی را انجام می دهد .
  3. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جزایر ماریانای شمالی پرواز می کند .
  4. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جزایر ماریانای شمالی پرواز می کند .
  5. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جزایر ماریانای شمالی پرواز می کند .
  6. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به جزایر ماریانای شمالی پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جزایر ماریانای شمالی از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جزایر ماریانای شمالی از ایران آمده است :

  1. سایپن جزایر ماریانای شمالی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی چاینا ساترن و چاینا ایسترن و ... با 1 توقف به سایپن جزایر ماریانای شمالی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. تینیان جزایر ماریانای شمالی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - ترکیش - ایرفلوت - آزال - چاینا ساترن - چاینا ایسترن و ... با 2 توقف به تینیان جزایر ماریانای شمالی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جزایر ماریانای شمالی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به جزایر ماریانای شمالی

رزرو هتل در تمام شهرهای ماریانای شمالی

دکمه بازگشت به بالا
بستن