پرداخت هزینه های ویزا کانادا

پرداخت هزینه ویزای کانادا

پرداخت هزینه ویزا کانادا ( پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا MyCIC - تعیین وقت سفارت کانادا - پرداخت هزینه سفارت کانادا - پرداخت هزینه سفارت - پرداخت وجه سفارت کانادا )

پرداخت هزینه ویزا کانادا ( پرداخت هزینه اپلیکیشن فی ویزای کانادا MyCIC - تعیین وقت سفارت کانادا - پرداخت هزینه سفارت کانادا - پرداخت هزینه سفارت - پرداخت وجه سفارت کانادا )

 

ویزای کانادا دارای انواع مختلفی از جمله تحصیلی - توریستی - کار - سوپر ویزا و غیره می باشد که مراحل و شرایط و هزینه های هر یک از ویزا ها با یکدیگر متفاوت می باشد . در زیر اطلاعات کاملی در مورد نحوه پرداخت هزینه هز یک از ویزاهای کانادا نوشته شده است .

جهت تعیین وقت و پرداخت هزینه سفارت کانادا با ارزانترین قیمت با شماره های ما در تماس باشید

09121931613 - 02634252774

انواع روش های درخواست ویزای کانادا :

1 - مراجعه حضوری برای در خواست ویزای کانادا و ارئه مدارک :

در گذشته قبل از سال 2012 برای درخواست ویزا کانادا مسافران می بایستی مدارک خود را به صورت دستی و حضوری به سفارت کانادا تحویل داده و پس از پر کردم فرم های مربوطه در سفارت مبلغ ویزای مورد نظر خود را در بانک پرداخت کرده و فیش واریز را به مسئولین سفارت تحویل دهند .

در این روش پس از پرداخت هزینه سفارت کانادا و انگشت نگاری کدی به شما می دهند و سایر پیگیری ها را بایستی از طریف این کد انجام دهید .

این روش بسیار سخت و زمان بر است و افرادی معدودی از این روش برای درخواست ویزای کانادا استفاده می کنند .

 

2 - ارائه مدارک به صورت غیر حضوری و اینترنتی به سفارت کانادا ( آنلاین ) :

این روش از روش اول بسیار راحت تر و کاربری تر می باشد و بیشتر افراد این روش را برای ارسال مدارک به سفارت کانادا و پرداخت آن با استفاده از کارت های اعتباری استفاده می کنند بهترین مزیت ارائه مدارک به صورت اینترنتی به سفارت کانادا امکان ویرایش مدارک ارسالی به تعداد نامحدود و عدم نیاز به مراجعه به سفرات جهت تحویل مدارک و پرداخت آسان هزینه ویزای کانادا با استفاده از کارت های اعتباری می باشد

 • پس از ارسال مدارک و تائید آنها توسط سفارت شما 30 روز زمان دارید تا برای انگشت نگاری به سفارت کانادا مراجعه نمائید .
 • در صورتی که شما در این مدت زمان به سفارت مورد نظر مراجعه نکنید درخواست شما باطل شده و هزینه قابل بازگردانی نیست.
 •  مانند روش قبل شما می توانید از طریق ایمیل  ازنتیجه درخواست ویزای خود مطلع شوید. مدت پاسخگویی نتیجه شما می توانید بین 1هفته الی 3 ماه زمان ببرد.  

توجه داشته باشید پس از پرداخت هر یک از هزینه ویزای کانادا ( پرداخت اپلیکیشن فی - پرداخت لندینگ فی - پرداخت ارزیابی مدارک پرستاری - پرداخت اسکیل ورکر و غیره ... ) امکان بازگشت مبلغ وجود ندارد

پرداخت هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا ویزای توریستی :

هزینه اپلیکیشن فی ویزا دانشجویی کانادا 150 دلار کانادا می باشد . پس از ارائه اپلیکیشن فی هموطنان عزیز باید ظرف مدت 30 روز برای انجام امور بیومتریک که شامل ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس می باشد در یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، بحرین و امارات مراجعه نمایند ( VAC ) .

 • امور بیومتریک توسط نرم افزار در محل سفارت کانادا در کشورهای مختلف انجام می شود .
 • انجام تست بیومتریک برای افراد 14 تا 79 ساله الزامی می باشد .
 • هزینه بیومتریک به صورت انفرادی 85 دلار کانادا و خانوادگی 170 دلار کانادا می باشد .
 • بررسی اپلیکیشن ویزای دانشجویی کانادا حدود 6 ماه زمان نیاز دارد .
 • افرادی که ویزای مهاجرتی کانادا دارند دیپلمات ها و افراد دولتی و افرادی که پاسپورت کانادا یا مقیم کانادا هستند نیازی به انجام تست بیومتریک ندارند .

 

نکاتی در مورد ویزا ترویستی کانادا :

 • ویزای توریستی برای متقاضیان شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها و افرادی که قصد دیدار بستگان خود را دارند و گروه‌های ورزشی و هنری که قصد شرکت در رویدادی ورزشی یا هنری را دارند، صادر می‌شود.
 • اعتبار این ویزا به طور معمول 6 ماه می‌باشد و به صورت Multiple (اجازه چند بار ورود و خروج در طول مدت اعتبار ویزا) صادر می‌شود.
 • سوپر ویزا کانادا که برای پدران، مادران و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شهروندان کانادایی و کسانی که دارای اقامت دائم هستند صادر می‌شود.

 

پرداخت هزینه های ویزای کار کانادا :

 • برای درخواست ویزای کار کانادا به ازای هر نفر مبلغ دلار کانادا باید پرداخت کنید.
 • اگر عضو گروه هنری ( 3 نفر به بالا ) هستید مبلغ در نظر گرفته شده برای کل گروه 465 دلار کانادا می باشد که با تمام اعضای گروه باید در یک زمان و یک مکان درخواست دهید.
 • شهروندان برخی کشورها از جمله ایران به هنگام درخواست ویزا باید عکس و یا اثر انگشت خود را نیز بدهند که هزینه آن 85 دلار کانادا می باشد.
 • اگر از خارج از آمریکا درخواست می دهید ، بعد از درخواست آنلاین برای دادن اثر انگشت و یا عکس باید به نزدیک ترین مرکز درخواست ویزا (Visa Application Centre) بروید.
 • در بسیاری موارد هزینه open work permit را باید در همان زمانی که هزینه درخواست ویزای کار می دهید پرداخت کنید.
 • open work permit ویزایی هست که تنها مخصوص کار نیست 100 دلار .

پرداخت هزینه های ویزای کانادا

پرداخت هزینه درخواست اقامت موقت به سفارت کانادا:

جهت آگاهی از قیمت ها و نحوه پرداخت هزینه اقامت موقت سفارت کانادا وارد لینک زیر شوید .

پرداخت ارزی مبلغ اقامت موقت در کانادا

 

مراحل و اقدامات مورد نیاز برای اخذ و پرداخت هزینه ویزای کانادا :

 • در ابتدا باید بدانید که آیا واجد شرایط دریافت ویزای کانادا هستید یا خیر
 • ساخت اکانت در سایت رسمی کانادا MyCIC
 • ارسال مدارک
 • پرداخت مبلغ ویزای کانادا با کارت های اعتباری یا پی پال

 

مراحل ثبت نام برای ویزای کانادا :

در ایتدا پس از آماده کردن تمام مدارک خود و تهیه عکس از آنها ( عکس گرفتن یا اسکن کردن ) به این لینک مراجعه می نمائید و پس از جواب دادن به سوالات آن و دریافت personal checklist code به این لینک  مراجعه نمائید پس از آن 2 ماه فرصت دارید تا مدارک اسکن شده خود را برای سفارت کانادا ارسال نمائید .

توجه داشته باشید :

هزینه پرداختی بسته به نوع ویزا متفاوت است به عنوان مثال هزینه برای ویزای تحصیلی کانادا ۱۵۰ دلار کانادا + ۸۵ دلار هزینه بیومتریک (اثرانگشت و عکس) و هزینه ویزای کار ۱۵۵ دلار کانادا + ۸۵ دلار هزینه بیومتریک می باشد.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا :

در ایتدا به لینک زیر مراجعه می نمایئد .

http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp

برای درخواست آنلاین ویزای کانادا Canadian online Visa Application به یک کلید الکترونیکی برای دسترسی امن به اکانت خود نیاز دارید که به آن GCKey گفته می شود. در لینک بالا بر روی گزینه Continue to GCKey کلیک نمایید 

در صفحه بعد گزینه Register در سمت چپ را انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون I accept در قسمت Terms and Conditions of Use صفحه ای ظاهر می شود که در آن بایستی طبق دستورالعمل یک کلمه کاربری (User ID) و رمز عبور (Password) برای خود ایجاد نمایید

در صفحه بعدی در پاسخ به پرسش ?Do you have a client ID گزینه No را انتخاب نمایید.

برای تکمیل ثبت نام اطلاعات شخصی خود را که شامل نام (Given Name)، نام خانوادگی (Last Name)، تاریخ تولد (Date of Birth)، کشور محل تولد (Country of Birth)، شماره گذرنامه (Passport Number) می باشد وارد نمایید و گزینه Continue را کلیک نمائید

 پس از کلیک بر روی گزینه Continue در بخش بعد ۴ پرسش امنیتی خود (security questions) را انتخاب نموده و پاسخ می دهید.

 پس از این مرحله آدرس ایمیل خود را وارد نموده و آیکون save را کلیک نمایید.

پیغام ها و آپدیت های مربوط به شما به ایمیلی که اعلام نموده اید ارسال می شود و نیازی نیست هر بار به اکانت MyCIC خود وارد شوید. پس از ذخیره ایمیل و سؤالات امنیتی بر روی گزینه Apply Online کلیک نمایید

در صفحه بعد کد چک لیست شخصی (Personal Checklist Code) که در وبسایت CIC پس از پاسخ به پرسش ها در قسمت Come to Canada  wisard به دست آورده اید، وارد نمایید و گزینه continue را کلیک کنید.

قسمت بعد Review your answers هست که می توانید پاسخ های خود را در صورت نیاز با کلیک بر روی گزینه modify تغییر دهید.

با کلیک برروی گزینه continue به صفحه توضیحات در مورد نحوه آپلود مدارک مورد نیاز برای درخواست آنلاین ویزای کانادا می روید. پس از آن می توانید مدارک خود را آپلود نموده و با کلیک بر روی گزینه Exit اطلاعات شما ذخیره می شود و یا می توانید continue را برای review application و پرداخت آنلاین انتخاب نمایید.

باید دقت نمایید که مدارک شما قبل از پرداخت کامل باشد.

آموزش گام به گام و تصویری ساخت اکانت در MYCIC برای سفارت کانادا

پس از ساخت اکانت پرداخت خود را با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت Visa & Master Cards انجام دهید چنانچه در هر یک از مراحل نیاز به راهنمائی داشتید کارشناسان ما به طور 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما می باشند همچنین چنانچه ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید با استفاده از خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت امکان پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC را در قاره پیما دارید .

چنانچه مایل هستید پرداخت توسط قاره پیما انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمائید :

 • نام کاربری User ID و کلمه عبور Password برای ورود به اکانت شما
 • ذکر ۴ پرسش امنیتی به همراه پاسخ های شما
 • نام و نام خانوادگی انگلیسی مطابق با گذرنامه

جهت تعیین وقت و پرداخت هزینه سفارت کانادا

جهت تعیین وقت و پرداخت هزینه سفارت کانادا با ارزانترین قیمت با شماره های ما در تماس باشید

09121931613 - 02634252774

پرداخت هزینه های ویزا کانادا

مشاوره و مراحل ویزا الکترونیکی کانادا

بستن