پرداخت هزینه های ویزا کانادا

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ و ثبت درخواست آن در زیر به طور کامل شرح داده شده است :

افرادی که از دانشگاهی در کبک نامه پذیرش خود را دریافت نموده اند می بایستی هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ را میز پرداخت کنند . ( برای تحصیل در دانشگاهی در کبک داشتن ویزا تحصیلی و گواهی پذیرش CAQ یا Quebec Acceptance Certificate الزامی می باشد )

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ
نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ

مراحل ثبت نام و پرداخت گواهی پذیرش CAQ :

برای ثبت درخواست CAQ ابتدا باید وارد سایت www.immigration-quebec.gouv شده و در این لینک گزینه Fill in a New Application را انتخاب کنید . پس از آن با پر کردن تمام فیلد های درخواستی به شما یک اکانت با Username و Password اختصاص داده شود که شما با در دست داشتن این اکانت امکان تغییر دادن فیلدها در هر زمان و نهایی کردن application خود را دارید و پس از نهایی کردن اطلاعات خود می بایستی هزینه گواهی خود را پرداخت کنید .

توجه داشته باشید :

در هنگام ثبت نام تنها هنگامی می تواید اطلاعات خود را ذخیره و بعدا ویراش نمائید که به مرحله 10 ثبت نام که در هنگام ثبت نام مشخص است رسیده باشید در غیر این صورت امکان ذخیره و ویرایش وجود ندارد و دوباره باید تمام مراحل قبل را انجام دهید .

هزینه یا نرخ گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ معادل 107 دلار کانادا می باشد که در آخرین مرحله ثبت نام می بایستی پرداخت شود .

تا زمانیکه این هزینه را پرداخت نکنید مراحل رسیدگی به گواهی پذیرش شما انجام نمی شود پس تنها ساخت اکانت به معنی شروع این روند نمی باشد و از روز پرداخت بررسی شروع می شود .

تنها پس از پرداخت می توانید فرم های اضافی برای امضا و همچنین چک لیست شخصی مدارک مورد نیاز برای تکمیل پرونده و ارسال پستی را پرینت نمایید.

چنانچه تمام مراحل ثبت نام و پرداخت شما بدون مشکل انجام شود بعد از 3 هفته با مراجعه به اکانت خود گواهی صادر شده برای پرینت آماده خواهد شد .

پس از ثبت اطلاعات می بایستی با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت Visa & Master Cards هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ را پرداخت نمائید چنانچه در هر یک از مراحل نیاز به راهنمائی داشتید کارشناسان ما به طور 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما می باشند همچنین چنانچه ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید با استفاده از خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت امکان پرداخت گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ را در قاره پیما دارید .

چنانچه مایل هستید پرداخت توسط قاره پیما انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمائید :

  • کد کاربری User Code
  • رمز عبور Password

پرداخت هزینه های ویزا کانادا

مشاوره و مراحل ویزا الکترونیکی کانادا

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما