بلیط اتوبوس بندرعباس

آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط اتوبوس بندرعباس با ارزانترین قیمت

ارزانترین قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس در قاره پیما 

در متن زیر اطلاعات تکمیلی در مورد بلیط اتوبوس بندرعباس – قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس و  مسافت و مدت زمان سفر زمینی از شهرهای مختلف به بندرعباس ( رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بندرعباس ) و هزینه بلیط اتوبوس بندرعباس از شهرهای مختلف ایران :

( اتوبوس تهران بندرعباس – اتوبوس مشهد بندرعباس – اتوبوس اصفهان بندرعباس – اتوبوس رشت بندرعباس – اتوبوس کرمانشاه بندرعباس – اتوبوس همدان بندرعباس – اتوبوس شیراز بندرعباس – اتوبوس شیراز بندرعباس – اتوبوس زاهدان بندرعباس  ) به طور کامل شرح داده شده است .

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

بلیط اتوبوس بندرعباس

در حال حاضر امکان سفر زمینی از شهرهای تهران / مشهد / اصفهان / رشت / کرمانشاه / همدان / شیراز / بوشهر و زاهدان به بندرعباس بوسیه اتوبوس وجود دارد .

در زیر اطلاعات تکمیلی درباره قیمت و زمان حرکت و مسیر حرکت اتوبوسهای بندرعباس به طور کامل آمده است .

ارزانترین بلیط رفت و برگشت اتوبوس بندرعباس در قاره پیما

هزینه بلیط اتوبوس تهران بندرعباس و بندرعباس به تهران

ترمینال حرکت و قیمت بلیط اتوبوس از تهران به بندرعباس :

شرکت های اتوبوس رانی سیرو و سفر – تعاونی 7 عدل و تعاونی شماره 15 به صورت روزانه از ترمینال جنوب تهران در ساعت 17 تا 22 به سمت بندرعباس حرکت می کنند . هر روز حدودا 10 سرویس از تهران به سمت بندرعباس حرمت می کند و ساعت حرکت در بعضی مواقه تغییر می کند .

نرخ و هزینه بلیط اتوبوس از تهران به بندرعباس و قیمت بلیط اتوبوس از بندرعباس به تهران بسته به روز حرکت بین 80 تا 106 هزار تومان می باشد البته در برخی تاریخ های خاص امکان گران تر شدن و یا ارزان شدن بلیط مسیر بندرعباس نیز وجود دارد .

اتوبوس های بندرعباس از پایانه جنوب ( تهران ) حرکت خود را انجام می دهند .

نوع اتوبوس های تهران به بندرعباس و تهران 25 نفره وی ای پی VIP با صندلی های تختخوابشو و بسیار راحت با امکانات مناسب می باشد.

مسافت و مدت زمان سفر زمینی از تهران به بندرعباس – مسیر حرکت اتوبوس از تهران به بندرعباس :

مسافت زمینی تهران تا بندرعباس حدودا 1300 کیلومتر است و اتوبوس تهران بندرعباس حدودا  14تا 16 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از تهران تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

بلیط اتوبوس بندرعباس از تهران

رزرو و خرید بلیط زمینی اتوبوس تهران به بندرعباس و بندرعباس به تهران با اتوبوس VIP بیست و پنج ۲۵ نفره

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس و بلیط زمینی بندرعباس به مشهد

شرکت های اتوبوس رانی مسیر مشهد به بندرعباس و ساعت حرکت اتوبوس از مشهد به بندرعباس و بلعکس :

در مسیر مشهد به بندرعباس و بندرعباس به مشهد در حال حاضر 4 شرکت اتوبوس رانی لوان نور ، سیرو و سفر ایرانیان ، ایران پیما و تک سفر ایرانیان مشهد فعالیت می نمایند . روزانه 7 تا 10 سرویس از مشهد به بندرعباس و بندرعباس به مشهد بین ساعت 12 تا 13 بعد از ظهر وجود دارد .

قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به مشهد و مشهد به بندرعباس بسته به روز حرکت و نوع اتوبوس ( عادی یا وی ای پی ) متفاوت است قیمت بلیط اتوبوس های عادی بین 60 تا 80 هزار تومان و اتوبوس های وی ال پی مسیر مشهد بندرعباس 100 تا 130 هزار تومان می باشد .

اتوبوسهای وی ای پی مسیر مشهد به بندرعباس و بندرعباس به مشهد 25 نفره وی ای پی VIP با صندلی های تختخوابشو و بسیار راحت با امکانات مناسب می باشد.

مقدار راه سفر زمینی با اتوبوس از بندرعباس به مشهد و مشهد به بندرعباس :

مسافت زمینی مشهد بندرعباس حدودا 1400 کیلومتر است و اتوبوس مشهد بندرعباس حدودا  15 تا 17 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از مشد تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس

رزرو آنلاین بلیط زمینی بندرعباس مشهد و مشهد بندرعباس با اتوبوس VIP بیست و پنج ۲۵ نفره و عادی

 

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان بندرعباس و بلیط اتوبوس بندرعباس به اصفهان

روزها و ساعت حرکت اتوبوسهای بندرعباس از اصفهان و اصفهان از بندرعباس :

در مسیر اصفهان به بندرعباس در حال حاضر تنها شرکت رویال سفر ایرانیان از پایانه کاوه اصفهان روزانه 1 حرکت به سمت بندرعباس و بلعکس در ساعت 16:30 انجام می دهد .

مبلغ بلیط اتوبوس بندرعباس به اصفهان و اصفهان به بندرعباس بین 70 تا 80 هزار تومان می باشد البته این نرخ در تاریخ ها و روزهای مختلف و خاص ممکن است کمی گران یا ارزان شود برای آگاهی از نرخ دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید .

مسافت اصفهان به بندرعباس و بلعکس زمینی چقدر است :

مسافت سفر زمینی اصفهان تا بندرعباس حدودا 980 کیلومتر است و اتوبوس اصفهان بندرعباس حدودا  10 تا 12 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اصفهان تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان بندرعباس

فروش بلیط بندرعباس اصفهان و اصفهان بندرعباس با اتوبوس

 

بلیط ارزان قیمت اتوبوس رشت بندرعباس و و بندرعباس به رشت

اطلاعات اتوبوس بندرعباس به رشت و رشت تا بندرعباس :

رویال سفر ایرانیان روزانه چندسرویس از رشت به بندرعباس و بندرعباس به رشت بین ساعت 11 تا 15 انجام می دهد . رویال سفر یکی از بهترین شرکت های اتوبوسرانی ایران می باشد و دارای اتوبوس های وی ای پی و عادی در این مسیر می باشد .

هزینه سفر زمینی از بندرعباس به رشت و رشت به بندرعباس بین 100 تا 140 هزار تومان می باشد این نرخ در تاریخ های مختلف و با اتوبوس های مختلف ( عادی و VIP ) ممکن است از قیمت اعلام شده ارزانتر و یا گرانتر شود .

از رشت تا بندرعباس چند ساعت و چند کیلومتر است :

مسافت سفر زمینی رشت تا بندرعباس حدودا 1550 کیلومتر است و اتوبوس رشت بندرعباس حدودا  17 تا 19 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از رشت تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

بلیط ارزان قیمت اتوبوس رشت بندرعباس

قیمت با تخفیف بلیط بندرعباس رشت و رشت بندرعباس با اتوبوس

 

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

ارزانترین بلیط اتوبوس بندرعباس به کرمانشاه و و کرمانشاه تا بندرعباس

درباره اتوبوس های مسیر کرمانشاه بندرعباس و بندرعباس کرمانشاه :

شرکت تعاونی 7 عدل همه روزه از کرمانشاه به بندرعباس و بندرعباس به کرمانشاه حرکت دارد و در ساعت 13:00 حرکت خود را از پایانه کرمانشاه انجام می دهد .

قیمت سفر زمینی از کرمانشاه به بندرعباس با اتوبوس بین 100 تا 150 هزار تومان می باشد این قیمت در تاریخ های مختلف و روزهای خاص ممکن است کمی گرانتر یا ارزانتر شود برای آگاهی از قیمت بلیط در تاریخ مورد نظر خود با ما در تماس باشید .

مسافت کرمانشاه به بندرعباس با اتوبوس :

مسافت سفر زمینی کرمانشاه تا بندرعباس حدودا 1700 کیلومتر است و اتوبوس کرمانشاه بندرعباس حدودا  19 تا 20 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از کرمانشاه تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

ارزانترین بلیط اتوبوس بندرعباس به کرمانشاه

برای خرید بلیط اتوبوس از بندرعباس به کرمانشاه و بلعکس با ما در تماس باشید

 

رزرو بلیط اتوبوس بندرعباس تا همدان و و همدان به بندرعباس

برنامه حرکت اتوبوس های بندرعباس از همدان و بلعکس :

اتوبوسهای مسیر همدان به کرمانشاه و کرمانشاه به همدان همه روزه توسط تعاونی بی تا در ساعت 10:30 از پایانه همدان حرکت خود به سمت بندرعباس را آغاز می نمایند .

هزینه بلیط اتوبوس از همدان به بندرعباس و بندرعباس به همدان بین 100 تا 120 هزار تومان می باشد برای آگاهی از قممت بلیط در تاریخ مورد نظر خود با شماره های ما در تماس باشید .

از بندرعباس تا همدان چقدر راه است :

مسافت سفر زمینی بندرعباس تا همدان حدودا 1/400 کیلومتر است و اتوبوس همدان بندرعباس حدودا  16 تا 18 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از همدان تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

رزرو بلیط اتوبوس بندرعباس تا همدان

فروش ویژه و با تخفیف بلیط اتوبوس بندرعباس به همدان و بلعکس با ارزانترین قیمت

 

 

رزرو بلیط اتوبوس بندرعباس تا همدان و و همدان به بندرعباس

درباره و قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز و شیراز به بندرعباس :

سه شرکت مسافربری سیر و سفر – رویال سفر و ماهان سفر به صورت روزانه بین ساعت 8 تا 22 حدودا 8 سرویس حرکت بین شیراز و بندرعباس انجام می دهند .

قیمت بلیط اتوبوس از شیراز به بندر و بندر به شیراز بین 40 تا 50 هزار تومان می باشد برای آگاهی دقیق از قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس با شماره  های ما در تماس باشید .

مسافت و مدت زمان سفر زمینی از شیراز به بندر :

مسافت سفر زمینی بندرعباس تا شیراز حدودا 580 کیلومتر است و اتوبوس شیراز بندرعباس حدودا  6 تا 8 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از شیراز تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

رزرو بلیط اتوبوس بندرعباس تا همدان

بلیط اتوبوس شیراز بندر و بندر شیراز در قاره پیما

 

بلیط ارزان قیمت اتوبوس بوشهر به بندرعباس و بندرعباس به بوشهر

تعاونی های اتوبوس های بندرعباس از بوشهر و ساعت حرکت آنها :

کلیه اتوبوسهای مسیر بوشهر بندرعباس و بندرعباس بوشهر متعلق به شرکت های تک سفر ایرانیان – همسفر چابکسواران و رویال سفر بوشهر می باشند که بین ساعت 15 تا 19 هر روز حدودا 7 حرکت انجام می شود .

مبلغ و نرخ بلیط اتوبوس بوشهر به بندرعباس بین 40 تا 50 هزار تومان می باشدکه در بهعضی از تاریخ ها این قیمت ممکن است زیاد و کم شود برای آگاهی از قیمت دقیق بلیط اتوبوس بوشهر بندر با شماره های ما در تماس باشید .

از بوشهر تا بندرعباس چند ساعت راه است :

مسافت سفر زمینی بندرعباس تا بوشهر حدودا 750 کیلومتر است و اتوبوس بوشهر بندرعباس حدودا  8 تا 10 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از بوشهر تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

بلیط ارزان قیمت اتوبوس بوشهر به بندرعباس

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بندرعباس به بوشهر و بلعکس

 

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

خرید اینترنتی اتوبوس زاهدان به بندرعباس و بندرعباس به زاهدان

روزها و ساعت حرکت اتوبوس های زاهدان به بندرعباس و بلعکس :

شرکت های اتوبوس رانی مهین نور آریا – لوان نور – سیر و سفر درخشان و گیتی پیما به صورت روزانه سرویس هایی بین زاهدان و بندرعباس بین ساعت های 12 تا 21 انجام می دهند .

هزینه بلیط اتوبوس بیت زاهدان و بندرعباس 20 تا 60 هزار تومان می باشد برای آگاهی از قیمت دقیق بلیط با شماره های ما در تماس باشید .

مسافت زاهدان تا بندرعباس با اتوبوس :

مسافت سفر زمینی بندرعباس تا زاهدان حدودا 750 کیلومتر است و اتوبوس زاهدان بندرعباس حدودا  8 تا 10 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از زاهدان تا بندرعباس را مشاهده می نمائید .

خرید اینترنتی اتوبوس زاهدان به بندرعباس

برای خرید بلیط زاهدان با شماره های ما در تماس باشید

 

آدرس پایانه اتوبوس جنوب تهران ( خزانه ) :

تهران بزرگراه بعثت – روبروی کارخانه روغن نباتی قو ( ترمینال خزانه )

آدرس پایانه اتوبوس رانی خلیج فارس بندرعباس  :

بندرعباس – گلشهر جنوبی – میدان ترمینال – نرسیده به کلانتری 14 – ترمینال خلیج فارس

آدرس پایانه اتوبوس رانی کرمانشاه  :

کرمانشاه – بلوار شهید کشوری – ترمینال بین شهری کرمانشاه

آدرس پایانه اتوبوس رانی همدان :

همدان – میدان عاشورا – ترمینال اتوبوس بین شهری همدان

آدرس پایانه اتوبوس رانی رشت :

رشت – میدان گیل – بزرگراه امام علی – ترمینال مسافربری رشت گیلان

آدرس پایانه اتوبوس رانی اصفهان :

آدرس پایانه اتوبوس رانی بوشهر :

بوشهر – خیابان طالقانی – نرسیده به بزرگراه امام علی – جنب پمپ بنزین وزیزی – ترمینال مسافربری بوشهر

آدرس پایانه اتوبوس رانی زاهدان :

زاهدان – کمربندی شهید کلانتر – خیابان انقلاب – روبروی پارک سرداران شهید – ترمینال اتوبوس بین شهری زاهدان

آدرس پایانه اتوبوس رانی شیراز :

شیراز – خیابان ساحلی شرقی – بلوار کار اندیش – ترمینال بزرگ شیراز

درباره و مدل اتوبوس های وی ای پی VIP مسیر تهران به ترکیه :

اتوبوس های وی ای پی مسیر تهران به ترکیه مدل های جدید و VIP ولوو Volvo – مارال اسکانیا Scania و مان MAN است که ظرفیت 25 مسافر را دارد . چیدمان صندلی های اتوبوس های VIP قاره پیما به صورت زیر می باشد .

چیدمان صندلی های اتوبوس های VIP قاره پیما

اطلاعات تکمیلی درباره اتوبوس های مارال اسکانیا Scania مسیر تهران ترکیه :

اتوبوس های مارال اسکانیا Scania

اتوبوس مارال ( اسکانیا 4212) از بهترین اتوبوس های وی ال پی و 25 نفره موجود در ایران می باشد که ساخت شرکت عقاب افشان ایران تحت لیسانس شرکت بین المللی اسکانیا می باشد که دارای استاندارد یورو 4 اروپا ( Euro 4 ) می باشند.

شرکت اسکانیا شرکتی سوئدی می باشد که یکی از بزرگترین تولید کنندگاه اتوبوس و کامیون در دنیا می باشد که در سال 1900 میلادی تاسیس شده است .

شرکت عقاب سابقه 60 ساله در تولید اتوبوس دارد و بهترین شرکت اتوبوس سازی در ایران می باشد که موفق به کسب گواهی نامه های بین المللی زیادی برای کیفیت و ایمینی محصولات خود شده است که می توانید آنها را در سایت آن شرکت مشاهده نمائید.

کارخانه این شرکت در شهر سمنان واقع شده است .

اتوبوس مارال ( اسکانیا 4212)

صندلی های اتوبوس های وی ای

امکانات اتوبوس های وی ای پی قاره پیما :

 • 2۵ نفر با زیر پایی +1+ خاص ١ VIP -3
 • سیستم تهویه مطبوع
 • سیستم صوتی- تصویری
 • یخچال و قهوه جوش
 • عایق صدا و حرارت
 • صندلی های تختخوابشو و بسیار راحت

شما می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد اتوبوس های مارال را در این لینک مشاهده نمائید .

درباره شرکت اتوبوسرانی گیتی پیما :

درباره شرکت اتوبوسرانی گیتی پیما

جهت خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما مسیر بندرعباس با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی دیدار سیر گیتی :

درباره شرکت اتوبوسرانی دیدار سیر گیتی

دیدار سیر گیتی از قدیمی ترین شرکت های اتوبوسرانی ایران می باشد که فعالیت خود را در سال 1325 و در شهر تبریز آغاز نموده است.

و در حال حاضر با در اختیار داشتن تعداد زیادی اتوبوس یکی از شرکت های فعال اتوبوسرانی از ایران به کشورهای همسایه و شهر های داخلی ایران می باشد .

جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مسیر بندرعباس دیدار سیر گیتی با شماره های ما در تماس باشید

 

 

درباره شرکت اتوبوسرانی آذر آهو :

از شرکت های تازه تاسیس اتوبوسرانی می باشد که خدمات متمایز و خوبی را مسافران عزیز ارائه می دهد و در پایانه غرب تهران ( میدان آزادی ) و پایانه جنوب ( خزانه ) فعالیت می کند.

برای خرید بلیط اتوبوس مسیر بندرعباس با آذر آهو با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی ایران پیام :

از شرکت های با کیفیت در زمینه فروش بلیط اتوبوس های وی آی پی می باشد و در حال حاضر علاوه بر ارمنستان به گرجستان و اربیل و استانبول و شهرهای داخلی ایران مسیر اتوبوسرانی برگزار می کند .

برای رزرو بلیط اتوبوس مسیر بندرعباس با ایران پیام نو با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی سیما سفر ( غرب ) :

درباره شرکت اتوبوسرانی سیما سفر ( غرب )

شرکت تعاونی اتوبوس رانی سیما سفر ( غرب ) از شرکت های نعتبر در زمینه سفرهای زمینی به خارج از ایران به خصوص گرجستان و آذربایجان و عراق و ترکیه می باشد و تماس اتوبوس های این شرکت از مدل های جدید و با کیفیت اسکانیا می باشند .

جهت خرید بلیط اتوبوس مسیر بندرعباس سیما سفر ( غرب ) با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی همسفر :

درباره شرکت اتوبوسرانی همسفر

 تعاونی اتوبوسرانی همسفر در سا 1378 عالیت خود را با 100 دستگاه اتوبوس آغاز نمود و هم اکنون با داشتم بیش از 600 دستگاه اتوبوس مدرن از کارخانه معتبر اتویوس سازی مان آلمان ( MAN ) یکی از بهترین شرکت های اتوبوسرانی فعال در ایران می باشد.

جهت خرید بلیط مسیر بندرعباس از شرکت همسفر با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی سیر و سفر ایران :

درباره شرکت اتوبوسرانی سیر و سفر ایران

سیرو سفر ایران اولین شرکت خصوصی اتوبوسرانی ایران و یکی از امن ترین شرکت های اتوبوسرانی در ایران نیز محسوب می شود.

جهت خرید بلیط مسیر بندرعباس از شرکت سیرو سفر ایران با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی عصر ایران :

درباره شرکت اتوبوسرانی عصر ایران

شرکت عصر ایران در سال 1371 و با توجه به تقاضای روز افزون بلیط اتوبس در ایران در پایانه غرب ( میدان آزادی ) فعالیت خود را آغاز نموده است و در حال حاضر یکی از فعال ترین شرکت های اتوبوسرانی در مسیر تهران استانبول و داخلی ایران می باشد .

جهت خرید بلیط مسیر بندرعباس از شرکت عصر ایران با شماره های ما در تماس باشید

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx hj,f,s fknvufhs fh hvchkjvdk rdlj

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

سوالان متداول درباره بلیط اتوبوس بندرعباس و خرید بلیط ارزان اتوبوس بندرعباس :

قیمت بلیط اتوبوس بندر عباس چقدر است ؟

قیمت اتوبوس های بندر بستگی به عوامل مختلفی از جمله زمان خرید بلیط – مسیر سفر ( از چه شهری به بندرعباس ) – تعداد اتوبوس های مسیر و … بستگی دارد بنا بر این امکان بیان قیمت دقیق وجود ندارد .
برای آگاهی از قیمت دقیق با شماره های قاره پیما در تماس باشید و یا از طریق جستجو بلیط اتوبوس سایت بلیط مورد نظر خود را جستجو و از قیمت دقیق آن آگاه شوید .

مدت زمان سفر زمینی به بندرعباس ؟

مدت زمان سفر با اتوبوس به بندرعباس بستگی به شهر مبدا شما دارد برای اطلاع از مدت زمان مسیرهای مختلف وارد سایت شوید .

آیا برای کودکان زیر 2 سال نیاز به خرید بلیط اتوبوس وجود دارد ؟

خیر اگر صندلی جداگانه برای کودک خود نیاز ندارید به خرید بلیط نیازی نیست ولی اگر برای کودک خود هم صندلی می خواهید می بایستی اتوبوس خریداری نمائید .

آیا امکان حمل بار به بندرعباس با اتوبوس های مسافربری وجود دارد ؟

برای حمل بار می بایستی در ترمینال با راننده اتوبوس هماهنگی های لازم را انجام دهید .

آیا در اتوبوس های مسیر بندرعباس غذا سرو می شود؟

سرو غذا بستگی به شرکت مسافربری دارد برای آگاهی قبل از خرید بلیط اطلاعات بلیط خود را مشاهده نمائید .

آیا اتوبوس های مسیر بندرعباس دارای مانیتور اختصاصی و صندلی تختخواب شو می باشد ؟

این مورد بستگی به مدل اتوبوس شما دارد قبل از خرید بلیط مدل اتوبوس خود توجه داشته باشید .

اتوبوس های وی ای پی VIP بندرعباس چه امکاناتی دارد ؟

اتوبوس های وی ای پی مسیر بندرعباس دارای مانیتور اختصاصی – تعداد صندلی کمتر ( صندلی تخت خواب شو ) – شراژر موبایل – سرو غذا و … می باشد .

یک دیدگاه

 1. با سلام
  اگر سوالی درباره خرید بلیط اتوبوس های بندرعباس دارید در این قسمت می توانید سوالات خود را با کارشناسان قاره پیما مطرح نمائید .
  کارشناسان بلیط اتوبوس قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما