بلیط اتوبوس

بلیط اتوبوس اهواز

آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط اتوبوس اهواز با ارزانترین قیمت

ارزانترین قیمت بلیط اتوبوس اهواز در قاره پیما 

در متن زیر اطلاعات تکمیلی در مورد بلیط اتوبوس اهواز – قیمت بلیط اتوبوس اهواز و  مسافت و مدت زمان سفر زمینی از شهرهای مختلف به اهواز ( رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اهواز ) و هزینه بلیط اتوبوس اهواز از شهرهای مختلف ایران :

( اتوبوس اصفهان اهواز – اتوبوس آستانه آشرفیه اهواز – اتوبوس بابل اهواز – اتوبوس تبریز اهواز – اتوبوس تهران اهواز – اتوبوس رشت اهواز – اتوبوس شاهین شهر اهواز – اتوبوس شیراز اهواز – اتوبوس عسلویه اهواز – اتوبوس قم اهواز – اتوبوس کرج اهواز – اتوبوس کرمانشاه اهواز – اتوبوس ملایر اهواز – اتوبوس همان اهواز ) به طور کامل شرح داده شده است .

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

بلیط اتوبوس اهواز
بهترین قیمت فروش اینترنتی بلیط اتوبوس اهواز در قاره پیما

در حال حاضر امکان سفر زمینی از شهرهای تهران / اصفهان / آستانه اشرفیه / بابل / تبریز / رشت / شاهین شهر / شیراز / عسلویه / قم / کرج / کرمانشاه /  ملایر / همدان به اهواز بوسیله اتوبوس وجود دارد .

در زیر اطلاعات تکمیلی درباره قیمت و زمان حرکت و مسیر حرکت اتوبوسهای

اهواز به طور کامل آمده است .

ارزانترین بلیط رفت و برگشت اتوبوس اهواز در قاره پیما

 

هزینه بلیط اتوبوس تهران اهواز و اهواز به تهران

ترمینال حرکت و قیمت بلیط اتوبوس از تهران به اهواز :

شرکت های اتوبوس رانی تعاونی شماره 11 – تعاونی 10 مارال سیر – تعاونی شماره 15 – تعاونی 5 میهن نور آریا – تعاونی 7 عدل – تعاونی شماره یک – تعاونی 13 تک سفر ایرانیان – رویال سفر ایرانیان – سیرو و سفر ایرانیان – تعاونی 16 جهان گشت مهر – ایران پیام نو و … به صورت روزانه از ترمینال جنوب ( خرانه ) و ترمینال بیهقی ( میدان آرژانتین ) – ترمینال غرب ( میدان آزادی ) تهران از ساعت 08:00 تا 23:00 به سمت اهواز حرکت می کنند . هر روز حدودا 50 سرویس از تهران به سمت اهواز  حرکت می کند و ساعت حرکت در بعضی مواقع تغییر می کند .

نرخ و هزینه بلیط اتوبوس از تهران به اهواز و قیمت بلیط اتوبوس از اهواز به تهران بسته به روز حرکت بین 135 تا 190 هزار تومان می باشد البته در برخی تاریخ های خاص امکان گران تر شدن و یا ارزان شدن بلیط مسیر اهواز نیز وجود دارد .

اتوبوس های تهران اهواز  از پایانه های جنوب – غرب و بیهقی حرکت خود را انجام می دهند هنگام خرید بلیط به پایانه حرکت خود توجه نمائید  .

نوع اتوبوس های تهران به اهواز و اهواز به تهران 25 نفره وی ای پی VIP با صندلی های تختخوابشو و بسیار راحت با امکانات مناسب می باشد.

مسافت و مدت زمان سفر زمینی از تهران به اهواز – مسیر حرکت اتوبوس از تهران به اهواز :

مسافت زمینی تهران تا اهواز حدودا 824 کیلومتر است و اتوبوس تهران اهواز حدودا  10 تا 12 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از تهران تا اهواز را مشاهده می نمائید .

هزینه بلیط اتوبوس تهران اهواز و اهواز به تهران

 

رزرو و خرید بلیط زمینی اتوبوس تهران به اهواز و اهواز به تهران با اتوبوس VIP بیست و پنج ۲۵ نفره

 

رزرو بلیط اتوبوس اصفهان تا اهواز و و اهواز به اصفهان

برنامه حرکت اتوبوس های اصفهان از اهواز و بلعکس :

اتوبوسهای مسیر اهواز به اصفهان و اصفهان به اهواز همه روزه توسط چندین تعاونی در ساعات مختلف از پایانه اهواز حرکت خود به سمت اصفهان را آغاز می نمایند .

شرکت های اتبوسرانی فعال در مسیر اصفهان به اهواز عبارتند از :

همسفر چابکسواران پابانه صفه – همسفر چابکسوارن پایانه کاوه و …

هزینه بلیط اتوبوس از اهواز به اصفهان و اصفهان به اهواز بین 100 تا 140 هزار تومان می باشد برای آگاهی از قیمت بلیط در تاریخ مورد نظر خود با شماره های ما در تماس باشید .

از اصفهان تا اهواز چقدر راه است :

مسافت سفر زمینی اصفهان تا اهواز حدودا 511 کیلومتر است و اتوبوس اهواز اصفهان حدودا 7 تا 9 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز تا اصفهان را مشاهده می نمائید .

رزرو بلیط اتوبوس اصفهان تا اهواز و و اهواز به اصفهان

 

فروش ویژه و با تخفیف بلیط اتوبوس اصفهان به اهواز و بلعکس با ارزانترین قیمت

 

نرخ بلیط اتوبوس رشت اهواز و مبلغ بلیط اتوبوس اهواز رشت

درباره قیمت و مکان حرکت های اتوبوس رشت به اهواز :

همه روزه از پایانه رشت به سمت اهواز اتوبوس ها بین ساعت 12:00 تا 14:00 3 سرویس مختلف انجام می شود .

اتوبوس ها پس از حرکت از پایانه رشت در پایانه ساحت اهواز توقف دارند .

شرکت های مسافربری آریا سفر رشت – تعاونی 7 عدل رشت و … در مسیر اهواز به رشت و رشت به اهوازفعالیت می کنند .

قیمت بلیط اتوبوس رشت به اهواز و اهواز به رشت در هر مسیر بین 120 تا 160 هزار تومان بسته به نوع اتوبوس و زمان جرکت می باشد .

برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط اتوبوسهای رشت اهواز و اهواز رشت با قاره پیما در تماس باشید .

مسافت رشت به اهواز زمینی چند کیلومتر است :

مسافت سفر زمینی رشت تا اهواز حدودا 944 کیلومتر است و اتوبوس رشت اهواز حدودا 12 تا 14 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از رشت تا اهواز را مشاهده می نمائید .

نرخ بلیط اتوبوس رشت اهواز و مبلغ بلیط اتوبوس اهواز رشت

 

خرید بلیط لخطه آخری ارزان اتوبوس از رشت به اهواز و اهواز به رشت

 

نرخ بلیط اتوبوس کرج اهواز و اهواز  تا کرج

زمان حرکت اتوبوس از کرج به اهواز و اهواز به کرج و ترمینال حرکت :

اتوبوسهای کرج به اهواز از پایانه کلانتری حرکت و در پایانه سیاحت اهواز توقف می کنند . در حال حاضر شرکت گیتی پیما کرج – تعاونی 15 بی تا کرج ( تی بی تی ) – سیرو سفر ایران کرج – آسیا سفر کرج – همسفر چابکسواران کرج – شماره 4 میهن نور آریا – رویال سفر ایرانیان و … از کرج به اهواز و از اهواز به کرج اتوبوس دارند و روزی 14 حرکت در ساعت 14:00 و 22:00 شب از کرج به اهواز انجام می شود .

نرخ بلیط های رفت و برگشت کرج اهواز بین 130 تا 160 هزار تومان می باشد . این قیمت در برخی تاریخ ها گرانتر و ارزانتر می شود برای اطلاع از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس سایت قاره پیما شوید و بلیط خود را در تاریخ مورد نظر خود جستجو نمائید .

فاصله کرج به اهواز چند کیلومتر می باشد :

مسافت سفر زمینی اهواز تا کرج حدودا 848 کیلومتر است و اتوبوس کرج اهواز حدودا 10 تا 11 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز تا کرج را مشاهده می نمائید .

نرخ بلیط اتوبوس کرج اهواز و اهواز  تا کرج

 

خرید بلیط تخفیف دار اتوبوس اهواز از کرج بلیط آفری و لحظه آخری

 

قیمت بلیط اتوبوس اهواز همدان و بلیط اتوبوس همدان به اهواز 

روزها و ساعت حرکت اتوبوسهای همدان از اهواز و اهواز از همدان :

در مسیر اهواز به همدان در حال حاضر شرکت همسفر چابکسواران – تعاونی ترابر بیتا شعبه همدان – تعاونی عدل همدان و روزانه 5 حرکت به سمت همدان و بلعکس در ساعت 13 تا 20 انجام می دهد .

مبلغ بلیط اتوبوس همدان به اهواز و اهواز  به همدان بین 80 تا 120 هزار تومان می باشد البته این نرخ در تاریخ ها و روزهای مختلف و خاص ممکن است کمی گران یا ارزان شود برای آگاهی از نرخ دقیق لطفا با شماره های ما در تماس باشید .

مسافت اهواز به همدان  و بلعکس زمینی چقدر است :

مسافت سفر زمینی اهواز تا همدان حدودا 587 کیلومتر است و اتوبوس اهواز همدان حدودا  7 تا 9 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز تا همدان را مشاهده می نمائید .

قیمت بلیط اتوبوس اهواز همدان و بلیط اتوبوس همدان به اهواز 

 

فروش بلیط همدان اهواز و اهواز  همدان  با اتوبوس

 

بلیط اتوبوس رفت و برگشت اهواز به عسلویه با ارزانترین قیمت 

ترمینال حرکت اتوبوس های اهواز به عسلویه و هزینه سفر زمینی عسلویه به اهواز و اهواز به عسلویه :

اتوبوس های مسیر اهواز از عسلویه از پایانه عسلویه حرکت می کنند و در پایانه سیاحت اهواز توقف می کنند .

مسیر زمینی اهواز به عسلویه تنها به وسیله دو شرکت اتوبوس رانی آسیا سفر عسلویه و تک سفر ایرانیان عسلویه و … انجام می شود .

روزانه حدودا 12 سرویس از عسلویه به سمت اهواز و از اهواز به سمت عسلویه در ساعات 8 تا 18 روز انجام می شوند .

مبلغ بلیط اتوبوس اهواز تا عسلویه بین 105 تا 190 هزار تومان می باشد و کلیه اتوبوس های این مسیر وی ای پی VIP 25 نفره می باشند .

مسیر رمینی اتوبوس از عسلویه تا اهواز چقدر است :

مسافت سفر زمینی اهواز تا عسلویه حدودا 685 کیلومتر است و اتوبوس اهواز عسلویه حدودا 8 تا 9 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز تا عسلویه را مشاهده می نمائید .

بلیط اتوبوس رفت و برگشت اهواز به عسلویه با ارزانترین قیمت

 

خرید آنلاین بلیط عسلویه اهواز و اهواز عسلویه با اتوبوس وی ای پی در قاره پیما

 

بلیط ارزان قیمت اتوبوس بابل اهواز و و اهواز به بابل 

اطلاعات اتوبوس اهواز به بابل و بابل تا اهواز :

تعاونی 4 میهن نور آریا – گیتی پیما – ترابر بی تا و … روزانه چند سرویس از بابل به اهواز و اهواز به بابل بین ساعت 11 تا 13 انجام می دهد . 

هزینه سفر زمینی از همدان به اهواز و اهواز به همدان بین 120 تا 180 هزار تومان می باشد این نرخ در تاریخ های مختلف و با اتوبوس های مختلف ( عادی و VIP ) ممکن است از قیمت اعلام شده ارزانتر و یا گرانتر شود .

از بابل تا اهواز چند ساعت و چند کیلومتر است :

مسافت سفر زمینی بابل تا اهواز حدودا 1/028 کیلومتر است و اتوبوس بابل اهواز حدودا 13 تا 15 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از بابل تا اهواز را مشاهده می نمائید .

بلیط ارزان قیمت اتوبوس بابل اهواز و و اهواز به بابل 

 

قیمت با تخفیف بلیط اهواز بابل و بابل اهواز با اتوبوس

 

بلیط ارزان قیمت اتوبوس تبریز به اهواز و اهواز به تبریز 

تعاونی های اتوبوس های اهواز از تبریز و ساعت حرکت آنها :

کلیه اتوبوسهای مسیر تبریز اهواز و اهواز تبریز متعلق به شرکت های جهان گشت مهر تبریز – کجاوه تبریز – همسفر چابکسواران تبریز می باشند که بین ساعت 14 تا 18 هر روز حدودا 4 حرکت انجام می شود .

مبلغ و نرخ بلیط اتوبوس تبریز به همدان بین 190 تا 250 هزار تومان می باشدکه در بعضی از تاریخ ها این قیمت ممکن است زیاد و کم شود برای آگاهی از قیمت دقیق بلیط اتوبوس تبریز همدان با شماره های ما در تماس باشید .

از تبریز تا اهواز چند ساعت راه است :

مسافت سفر زمینی اهواز تا تبریز حدودا 1/135 کیلومتر است و اتوبوس تبریز اهواز حدودا 14 تا 15 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از تبریز تا اهواز را مشاهده می نمائید .

بلیط ارزان قیمت اتوبوس تبریز به اهواز و اهواز به تبریز 

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اهواز به تبریز  و بلعکس

 

خرید اینترنتی اتوبوس اهواز به آستانه اشرفیه گیلان  و آستانه اشرفیه به اهواز

روزها و ساعت حرکت اتوبوس های اهواز به آستانه اشرفیه گیلان و بلعکس :

شرکت اتوبوس رانی تعاونی 7 عدل آستانه اشرفیه و … به صورت روزانه سرویس هایی بین اهواز و آستانه اشرفیه گیلان بین ساعت های 12 تا 13 انجام می دهند .

هزینه بلیط اتوبوس بین اهواز و آستانه اشرفیه گیلان 200 تا 250 هزار تومان می باشد برای آگاهی از قیمت دقیق بلیط با شماره های ما در تماس باشید .

مسافت اهواز تا آستانه اشرفیه گیلان با اتوبوس :

مسافت سفر زمینی آستانه اشرفیه گیلان تا اهواز حدودا 963 کیلومتر است و اتوبوس اهواز آستانه اشرفیه گیلان حدودا  13 تا 15 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز تا آستانه اشرفیه گیلان را مشاهده می نمائید .

خرید اینترنتی اتوبوس اهواز به آستانه اشرفیه گیلان  و آستانه اشرفیه به اهواز

 

برای خرید بلیط اتوبوس اهواز گیلان با شماره های ما در تماس باشید

 

نرخ بلیط اتوبوس ارزان اهواز از قم و هزینه و مبلغ بلیط اتوبوس های اهواز به قم 

ساعت و روزهای حرکت اتوبوس از قم به اهواز و مدل و نوع اتوبوس :

شرکت های مسافربری و اتوبوس رانی عدل قم – 14 پارسیان – آریا سفر آسیا قم – پیک صبا قم – پیک معتمد قم – ایران پیما – تعاونی 7 عدل قم – جهان گشت قم – ایران پیمان قم – مهر نور آریا قم – ایران پیام نو قم و …  در  مسیر اتوبوس قم اهواز و بلعکس را از پیانه مرکزی قم برگزار می کند .

روزانه حدودا 60 سرویس در تمام ساعت روز بین قم و اهواز در حال حرکت می باشند .

قیمت و مبلغ بلیط اتوبوس های قم تا اهواز بسته به تاریخ بین 90 تا 160 هزار تومان است و این نرخ در تاریخ ها و روزهای مختلف متفاوت می باشد برای رزرو بلیط اتوبوس اهواز با شماره های ما در تماس باشید .

توجه داشته باشید در مسیر قم اهواز و اهواز قم اتوبوس وی ای پی VIP 25 و معمولی تردد دارند .

مسافت بین قم تا اهواز با اتوبوس چند کیلومتر است و این مسیر چقدر طول میکشد :

مسافت زمینی قم اهواز حدودا 680 کیلومتر است و اتوبوس اهواز از قم حدودا 8 تا 10 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از قم تا اهواز را مشاهده می نمائید .

نرخ بلیط اتوبوس ارزان اهواز از قم و هزینه و مبلغ بلیط اتوبوس های اهواز به قم 

 

ارزانترین قیمت بلیط اتوبوس قم اهواز و تخفیف اتوبوس های اهواز – آفری / لحظه آخری

 

بلیط اتویوس رفت و برگشت اهواز به شیراز با ارزانترین قیمت 

ترمینال حرکت اتوبوس های اهواز به شیراز و هزینه سفر زمینی شیراز به اهواز و اهواز به شیراز :

اتوبوس های مسیر اهواز از شیراز از پایانه کار اندیش و پایانه امیر کبیر حرکت می کنند و در پایانه سیاحت اهواز توقف می کنند .

مسیر زمینی اهواز به شیراز تنها به وسیله شرکت اتوبوس رانی رویال سفر ایرانیان – همسفر چابکسوارن پاسارگاد – سیرو و سفر و … انجام می شود .

روزانه حدودا 15 سرویس از شیراز به سمت اهواز و از اهواز به سمت شیراز در ساعات 9 تا 23 روز انجام می شوند .

مبلغ بلیط اتوبوس اهواز تا شیراز بین 50 تا 170 هزار تومان می باشد و کلیه اتوبوس های این مسیر وی ای پی VIP 25 نفره می باشند .

مسیر رمینی اتوبوس از شیراز تا اهواز چقدر است :

مسافت سفر زمینی اهواز تا شیراز حدودا 536 کیلومتر است و اتوبوس اهواز شیراز حدودا 7 تا 9 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز تا شیراز را مشاهده می نمائید .

بلیط اتویوس رفت و برگشت اهواز به شیراز با ارزانترین قیمت

 

خرید آنلاین بلیط شیراز اهواز و اهواز شیراز با اتوبوس وی ای پی در قاره پیما

 

رزرو بلیط اتوبوس کرمانشاه تا اهواز و و اهواز به کرمانشاه

برنامه حرکت اتوبوس های کرمانشاه از اهواز و بلعکس :

اتوبوسهای مسیر اهواز به کرمانشاه و کرمانشاه به اهواز همه روزه توسط چندین تعاونی در ساعات مختلف از پایانه اهواز حرکت خود به سمت کرمانشاه را آغاز می نمایند .

شرکت های اتبوسرانی فعال در مسیر کرمانشاه به اهواز عبارتند از :

 گیتی پیما اهواز – همسفر چابکسواران – تک سفر ایرانیان – تعاونی 7 عدل – تعاونی شماره 8 لوان نور  و …

هزینه بلیط اتوبوس از اهواز به کرمانشاه و کرمانشاه به اهواز بین 100 تا 160 هزار تومان می باشد برای آگاهی از قیمت بلیط در تاریخ مورد نظر خود با شماره های ما در تماس باشید .

از کرمانشاه تا اهواز چقدر راه است :

مسافت سفر زمینی کرمانشاه تا اهواز حدودا 499 کیلومتر است و اتوبوس اهواز کرمانشاه حدودا  7 تا 9 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از اهواز  تا کرمانشاه را مشاهده می نمائید .

 

رزرو بلیط اتوبوس کرمانشاه تا اهواز و و اهواز به کرمانشاه

فروش ویژه و با تخفیف بلیط اتوبوس کرمانشاه به اهواز و بلعکس با ارزانترین قیمت

 

قیمت بلیط اتوبوس اهواز یه ملایر چند تومان است ؟

ساعت حرکت اتوبوس های اهواز به ملایر و قیمت بلیط اتوبوس به ملایر :

روزی 2 حرکت با اتوبوس های وی ای پی 25 نفره از اهواز به ملایر وجود دارد . قیمت بلیط اتوبوس از اهواز به ملایر بین 90 تا 130 هزار تومان می باشد و از پایانه ملایر حرکت کرده و وارد پایانه اهواز سیاحت می شود .

شرکت اتوبوس رانی همسفر چابکسواران ملایر و … این مسیر را برگزار می کند .

مدت زمان رسیدن اتوبوس از اهواز به ملایر و ملایر به اهواز :

مسافت سفر زمینی ملایر تا اهواز حدودا 301 کیلومتر است و اتوبوس اهواز ملایر حدودا  6 تا 7 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از ملایر تا اهواز را مشاهده می نمائید .

قیمت بلیط اتوبوس اهواز یه ملایر چند تومان است ؟

 

مبلغ اتوبوس از اهواز به ملایر  و ملایر اهواز در قاره پیما

 

هزینه سفر زمینی با اتوبوس از شاهین شهر تا اهواز و اهواز تا کرمانشاه رفت و برگشت و یک طرفه

برنامه حرکت اتوبوس و تعاونی های مسیر شاهین شهر شاهین شهر :

مبلغ بلیط اتوبوس شاهین شهر اهواز بین 110 تا 180 هزار تومان می باشد این قیمت بستگی به تاریخ و نوع اتوبوس ( وی ای پی VIP و معمولی دارد ) .

شرکت اتوبوس رانی رویال سفر ایرانیان بین شاهین شهر و اهواز فعالیت می نمایند .  

اتوبوس های مسیر شاهین شهر به اهواز از پایانه سیاحت اهواز حرکت کرده و در پایانه شاهین شهر توقف می کنند .

از شاهین شهر تا اهواز  چند ساعت راه است :

مسافت سفر زمینی آمل تا شاهین شهر حدودا 541 کیلومتر است و اتوبوس شاهین شهر اهواز حدودا 8 تا 10 ساعت بسته به شلوغی جاده ها برای طی این مسافت در راه است در عکس زیر مسیر حرکت اتوبوس از شاهین شهر تا اهواز را مشاهده می نمائید .

هزینه سفر زمینی با اتوبوس از شاهین شهر تا اهواز و اهواز تا کرمانشاه رفت و برگشت و یک طرفه

 

قیمت بلیط اتوبوس به اهواز از شاهین شهر و فروش بلیط اتوبوس کرمانشاه از اهواز

 

آدرس پایانه اتوبوس جنوب تهران ( خزانه ) :

تهران بزرگراه بعثت – روبروی کارخانه روغن نباتی قو ( ترمینال خزانه )

آدرس پایانه اتوبوس غرب تهران ( آزادی ) :

تهران میدان آزادی

آدرس پایانه اتوبوس بیهقی تهران ( ارژانتین ) :

تهران میدان آرژانتین

آدرس پایانه اتوبوس رانی کرمانشاه  :

کرمانشاه – بلوار شهید کشوری – ترمینال بین شهری کرمانشاه

آدرس پایانه اتوبوس رانی همدان :

همدان – میدان عاشورا – ترمینال اتوبوس بین شهری همدان

آدرس پایانه اتوبوس رانی رشت :

رشت – میدان گیل – بزرگراه امام علی – ترمینال مسافربری رشت گیلان

آدرس پایانه اتوبوس رانی اصفهان :

اصفهان پایانه و ترمینال مسافربری صفه و کاوه

آدرس پایانه اتوبوس رانی شیراز :

شیراز – خیابان ساحلی شرقی – بلوار کار اندیش – ترمینال بزرگ شیراز

آدرس پایانه اتوبوس رانی آستانه اشرفیه :

میدان کیسم – ابتدای جاده کیسم – ترمینال اختصاصی پور رجبعلی – آستانه اشرفیه

آدرس پایانه اتوبوس رانی بابل :

بابل ابتدای جاده آمل – ترمینال بابل

آدرس پایانه اتوبوس رانی تبریز ( میدان مرکزی تبریز ) :

تبریز – بالاتر از میدان منظریه – جنب اتوبان کسایی – ترمینال مرکز تبریز

آدرس پایانه اتوبوس رانی شاهین شهر :

شاهین شهر – بلوار هسا – ترمینال شیشه ای شاهین شهر

آدرس پایانه اتوبوس رانی شیراز ( امیر کبیر – کاراندیش ) :

شیراز خیابان ساحلی شرقی – بلوار کاراندیش – ترمینال بزرگ شیراز

آدرس پایانه اتوبوس رانی عسلویه :

عسلویه – نخل تقی – بلوار سیراف سه راهی عسلویه

آدرس پایانه اتوبوس رانی قم ( مرکزی قم ):

جاده قدیم تهران – نرسیده به سرای ایرانی ترمینال قم

آدرس پایانه اتوبوس رانی کرج ( پایانه کلانتری ) :

اتوبان تهران کرج – ترمینال شهر کلانتری

آدرس پایانه اتوبوس رانی ملایر :

ملایر – میدان استقلال – ترمینال ملایر

درباره و مدل اتوبوس های وی ای پی VIP مسیر تهران به اهواز :

اتوبوس های وی ای پی مسیر تهران به ترکیه مدل های جدید و VIP ولوو Volvo – مارال اسکانیا Scania و مان MAN است که ظرفیت 25 مسافر را دارد . چیدمان صندلی های اتوبوس های VIP قاره پیما به صورت زیر می باشد .

چیدمان صندلی های اتوبوس های VIP قاره پیما

اطلاعات تکمیلی درباره اتوبوس های مارال اسکانیا Scania مسیر تهران ترکیه :

اتوبوس های مارال اسکانیا Scania

اتوبوس مارال ( اسکانیا 4212) از بهترین اتوبوس های وی ال پی و 25 نفره موجود در ایران می باشد که ساخت شرکت عقاب افشان ایران تحت لیسانس شرکت بین المللی اسکانیا می باشد که دارای استاندارد یورو 4 اروپا ( Euro 4 ) می باشند.

شرکت اسکانیا شرکتی سوئدی می باشد که یکی از بزرگترین تولید کنندگاه اتوبوس و کامیون در دنیا می باشد که در سال 1900 میلادی تاسیس شده است .

شرکت عقاب سابقه 60 ساله در تولید اتوبوس دارد و بهترین شرکت اتوبوس سازی در ایران می باشد که موفق به کسب گواهی نامه های بین المللی زیادی برای کیفیت و ایمینی محصولات خود شده است که می توانید آنها را در سایت آن شرکت مشاهده نمائید.

کارخانه این شرکت در شهر سمنان واقع شده است .

اتوبوس مارال ( اسکانیا 4212)

صندلی های اتوبوس های وی ای

امکانات اتوبوس های وی ای پی قاره پیما :

 • 2۵ نفر با زیر پایی +1+ خاص ١ VIP -3
 • سیستم تهویه مطبوع
 • سیستم صوتی- تصویری
 • یخچال و قهوه جوش 
 • عایق صدا و حرارت
 • صندلی های تختخوابشو و بسیار راحت

شما می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد اتوبوس های مارال را در این لینک مشاهده نمائید .

درباره شرکت اتوبوسرانی گیتی پیما :

درباره شرکت اتوبوسرانی گیتی پیما

جهت خرید بلیط اتوبوس گیتی پیما مسیر اهواز با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی دیدار سیر گیتی :

درباره شرکت اتوبوسرانی دیدار سیر گیتی

دیدار سیر گیتی از قدیمی ترین شرکت های اتوبوسرانی ایران می باشد که فعالیت خود را در سال 1325 و در شهر تبریز آغاز نموده است.

و در حال حاضر با در اختیار داشتن تعداد زیادی اتوبوس یکی از شرکت های فعال اتوبوسرانی از ایران به کشورهای همسایه و شهر های داخلی ایران می باشد .

جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس مسیر اهواز دیدار سیر گیتی با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی آذر آهو :

از شرکت های تازه تاسیس اتوبوسرانی می باشد که خدمات متمایز و خوبی را مسافران عزیز ارائه می دهد و در پایانه غرب تهران ( میدان آزادی ) و پایانه جنوب ( خزانه ) فعالیت می کند.

برای خرید بلیط اتوبوس مسیر اهواز با آذر آهو با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی ایران پیام :

از شرکت های با کیفیت در زمینه فروش بلیط اتوبوس های وی آی پی می باشد و در حال حاضر علاوه بر ارمنستان به گرجستان و اربیل و استانبول و شهرهای داخلی ایران مسیر اتوبوسرانی برگزار می کند .

برای رزرو بلیط اتوبوس مسیر اهواز با ایران پیام نو با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی سیما سفر ( غرب ) :

درباره شرکت اتوبوسرانی سیما سفر ( غرب )

شرکت تعاونی اتوبوس رانی سیما سفر ( غرب ) از شرکت های نعتبر در زمینه سفرهای زمینی به خارج از ایران به خصوص گرجستان و آذربایجان و عراق و ترکیه می باشد و تماس اتوبوس های این شرکت از مدل های جدید و با کیفیت اسکانیا می باشند .

جهت خرید بلیط اتوبوس مسیر اهواز سیما سفر ( غرب ) با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی همسفر :

درباره شرکت اتوبوسرانی همسفر

 تعاونی اتوبوسرانی همسفر در سا 1378 عالیت خود را با 100 دستگاه اتوبوس آغاز نمود و هم اکنون با داشتم بیش از 600 دستگاه اتوبوس مدرن از کارخانه معتبر اتویوس سازی مان آلمان ( MAN ) یکی از بهترین شرکت های اتوبوسرانی فعال در ایران می باشد.

جهت خرید بلیط مسیر اهواز از شرکت همسفر با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی سیر و سفر ایران :

درباره شرکت اتوبوسرانی سیر و سفر ایران

سیرو سفر ایران اولین شرکت خصوصی اتوبوسرانی ایران و یکی از امن ترین شرکت های اتوبوسرانی در ایران نیز محسوب می شود.

جهت خرید بلیط مسیر اهواز از شرکت سیرو سفر ایران با شماره های ما در تماس باشید

 

درباره شرکت اتوبوسرانی عصر ایران :

درباره شرکت اتوبوسرانی عصر ایران

شرکت عصر ایران در سال 1371 و با توجه به تقاضای روز افزون بلیط اتوبس در ایران در پایانه غرب ( میدان آزادی ) فعالیت خود را آغاز نموده است و در حال حاضر یکی از فعال ترین شرکت های اتوبوسرانی در مسیر تهران استانبول و داخلی ایران می باشد .

جهت خرید بلیط مسیر اهواز از شرکت عصر ایران با شماره های ما در تماس باشید

ovdn hdkjvkjd fgdx hj,f,s hi,hc fh hvchkjvdk rdlj nv rhvi \dlh

در سال 99 امکان فروش بلیط اتوبوس و خدمات بار در قاره پیما وجود ندارد لطفا در مورد اتوبوس تماس نگیرید

 

سوالان متداول درباره بلیط اتوبوس اهواز و خرید بلیط ارزان اتوبوس اهواز :

قیمت بلیط اتوبوس اهواز چقدر است ؟

قیمت اتوبوس های اهواز بستگی به عوامل مختلفی از جمله زمان خرید بلیط – مسیر سفر ( از چه شهری به اهواز ) – تعداد اتوبوس های مسیر و … بستگی دارد بنا بر این امکان بیان قیمت دقیق وجود ندارد .
برای آگاهی از قیمت دقیق با شماره های قاره پیما در تماس باشید و یا از طریق جستجو بلیط اتوبوس سایت بلیط مورد نظر خود را جستجو و از قیمت دقیق آن آگاه شوید .

مدت زمان سفر زمینی به اهواز ؟

مدت زمان سفر با اتوبوس به اهواز بستگی به شهر مبدا شما دارد برای اطلاع از مدت زمان مسیرهای مختلف وارد سایت شوید .

آیا برای کودکان زیر 2 سال نیاز به خرید بلیط اتوبوس وجود دارد ؟

خیر اگر صندلی جداگانه برای کودک خود نیاز ندارید به خرید بلیط نیازی نیست ولی اگر برای کودک خود هم صندلی می خواهید می بایستی اتوبوس خریداری نمائید .

آیا امکان حمل بار به کرمانشاه با اتوبوس های مسافربری وجود دارد ؟

برای حمل بار می بایستی در ترمینال با راننده اتوبوس هماهنگی های لازم را انجام دهید .

آیا در اتوبوس های مسیر اهوازغذا سرو می شود؟

سرو غذا بستگی به شرکت مسافربری دارد برای آگاهی قبل از خرید بلیط اطلاعات بلیط خود را مشاهده نمائید .

آیا اتوبوس های مسیر اهواز دارای مانیتور اختصاصی و صندلی تختخواب شو می باشد ؟

این مورد بستگی به مدل اتوبوس شما دارد قبل از خرید بلیط مدل اتوبوس خود توجه داشته باشید .

اتوبوس های وی ای پی VIP اهواز چه امکاناتی دارد ؟

اتوبوس های وی ای پی مسیر اهواز دارای مانیتور اختصاصی – تعداد صندلی کمتر ( صندلی تخت خواب شو ) – شراژر موبایل – سرو غذا و … می باشد .

یک دیدگاه

 1. با سلام
  اگر سوالی درباره خرید بلیط اتوبوس های اهواز دارید در این قسمت می توانید سوالات خود را با کارشناسان قاره پیما مطرح نمائید .
  کارشناسان بلیط اتوبوس قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما