خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اروگوئه

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اروگوئه

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اروگوئه در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور اروگوئه را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا اروگوئه با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت اروگوئه در تهران : آفریقا(جردن)- بلوار ‏مینا- پلاک ۵‏  تلفن : ۸۸۶۷۹۶۹۰-021  و فکس : ۶۶۷۰۰۶۵۷ می باشد . 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اروگوئه

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اروگوئه

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور اروگوئه :

  1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه
  2. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه سفید .
  3. گواهی تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده بانکی .
  4. مشخصات فردی
  5. گواهی اشتغال به کار یا پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا گواهی دانشجویی و یا بازنشستگی .
  6. رزرو هتل و بلیط هواپیما به اروگوئه .

 

ویزا توریستی اروگوئه ( مونته ویدئو ) حداقل در 15 روز کاری در سفارت این کشور در تهران صادر می شود .

 

انواع ویزا توریستی اروگوئه :

  1. ویزا توریستی عادی .
  2. ویزا توریستی فوری .

 

هزینه و قیمت دریافت ویزا اروگوئه :

350 دلار آمریکا

رزرو و خرید بلیط اروگوئه

رزرو و خرید بلیط اروگوئه

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به اروگوئه :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به نیجر وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به اروگوئه از ایران به وسیله هواپیمایی قطری و لوفتهانزا انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از قیمت و روزها و ساعات پرواز و طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده و ... به قسمت بلیط هواپیما اروگوئه سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور اروگوئه می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اروگوئه ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.