اخبار قاره پیما
خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور کره جنوبی را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا کره جنوبی با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ). آدرس و تلفن سفارت کره جنوبی در تهران : ميدان ونک، خيابان شيخ بهائی شمالی کوچه دانشور غربی شماره 2 ، صندوق پستی 3581-11155 و تلفن های : 4-88054900-021 و ایمیل سفارت : emb-ir@mofa.go.kr همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت کره در تهران به نشانی اینترنتی : irn.mofa.go.kr

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا B- 2 کره جنوبی:

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 3 در 4 رنگی با پس زمینه سفید .
  3. فرم تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر حساب با حداقل موجودی 20 میلیون تومانی به انگلیسی .
  4. کپی کارت ملی و شناسنامه ترجمه شده .
  5. گواهی اشتغال به کار یا جواز کار ترجمه شده به انگلیسی .
  6. ارائه رزرو هتل و بلیط هواپیما.
  7. چک ضمانت 15 میلیون تومانی .

 

نکاتی در مورد ویزا کشور کره جنوبی :

دریافت ویزا کره بستگی بسیار زیادی به موجودی حساب بانکی شما دارد پی تا حد امکان موجودی حساب خود را افرایش دهید و هنگام ورود به کره حتما رزرو هتل خود را به همراه داشته باشید زیرا مامورین مرزی کره رزرو هتل شما را با هتل چک می کنند و امکان دارد در صورت نداشتن رزرو هتل از ورود شما به کشور کره جنوبی جلوگیری نمایند.

ویزا صادره کره جنوبی 1 ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد و پس از ورود به کره جنوبی 30 روز می توانید با این ویزا در کره جنوبی بمانبد.

اخذ ویزا کره حداقل 20 روز کاری طول می کشد.

 

انواع ویزا کشور کره جنوبی :

  1. ویزا توریستی
  2. ویزا تحصیلی
  3. ویزا کار

 

قیمت اخذ ویزا توریستی کره جنوبی :

قیمت اخذ ویزا توریستی کشور کره جنوبی 280 دلار آمریکا می باشد.

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط کره جنوبی

رزرو و خرید بلیط کره جنوبی

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به کره جنوبی :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کره جنوبی وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کره جنوبی از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) - اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) می باشد همچنین امکان پرواز با ایرفلوت روسیه و هواپیمایی جنوب چین با یک توقف نیز وجود دارد . جهت آگاهی دقیق از قیمت و رزر ها و ساعات پرواز طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما کره جنوبی سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور کره جنوبی می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور کره جنوبی توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.

 

بلیط هواپیما به تمام شهرهای کره جنوبی

رزرو هتل در تمام شهرهای کره جنوبی

پروازهای داخلی کره جنوبی

CLOSE
CLOSE