خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

تورهای نوروز 96 کره جنوبی

بلیط هواپیما به تمام شهرهای کره جنوبی

رزرو هتل در تمام شهرهای کره جنوبی

پروازهای داخلی کره جنوبی

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور کره جنوبی را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا کره جنوبی با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ). آدرس و تلفن سفارت کره جنوبی در تهران : ميدان ونک، خيابان شيخ بهائی شمالی کوچه دانشور غربی شماره 2 ، صندوق پستی 3581-11155 و تلفن های : 4-88054900-021 و ایمیل سفارت : emb-ir@mofa.go.kr همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت کره در تهران به نشانی اینترنتی : irn.mofa.go.kr

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا B- 2 کره جنوبی:

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 3 در 4 رنگی با پس زمینه سفید .
  3. فرم تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر حساب با حداقل موجودی 20 میلیون تومانی به انگلیسی .
  4. کپی کارت ملی و شناسنامه ترجمه شده .
  5. گواهی اشتغال به کار یا جواز کار ترجمه شده به انگلیسی .
  6. ارائه رزرو هتل و بلیط هواپیما.
  7. چک ضمانت 15 میلیون تومانی .

 

نکاتی در مورد ویزا کشور کره جنوبی :

دریافت ویزا کره بستگی بسیار زیادی به موجودی حساب بانکی شما دارد پی تا حد امکان موجودی حساب خود را افرایش دهید و هنگام ورود به کره حتما رزرو هتل خود را به همراه داشته باشید زیرا مامورین مرزی کره رزرو هتل شما را با هتل چک می کنند و امکان دارد در صورت نداشتن رزرو هتل از ورود شما به کشور کره جنوبی جلوگیری نمایند.

ویزا صادره کره جنوبی 1 ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد و پس از ورود به کره جنوبی 30 روز می توانید با این ویزا در کره جنوبی بمانبد.

اخذ ویزا کره حداقل 20 روز کاری طول می کشد.

 

انواع ویزا کشور کره جنوبی :

  1. ویزا توریستی
  2. ویزا تحصیلی
  3. ویزا کار

 

قیمت اخذ ویزا توریستی کره جنوبی :

قیمت اخذ ویزا توریستی کشور کره جنوبی 280 دلار آمریکا می باشد.

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره جنوبی ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط کره جنوبی

رزرو و خرید بلیط کره جنوبی

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به کره جنوبی :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کره جنوبی وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کره جنوبی از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) - اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) می باشد همچنین امکان پرواز با ایرفلوت روسیه و هواپیمایی جنوب چین با یک توقف نیز وجود دارد . جهت آگاهی دقیق از قیمت و رزر ها و ساعات پرواز طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما کره جنوبی سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور کره جنوبی می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور کره جنوبی توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.