خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره شمالی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره شمالی

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره شمالی در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور کره شمالی را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا کره شمالی با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت کره شمالی در تهران : تهران، تهران، خیابان ونک ـ خیابان ارم ـ کوچه بهشت ـ پلاک ۲۰ و ۲۲ و تلفن های : 88796700-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره شمالی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره شمالی

 

کشور کره شمالی با توجه به سیاست های جدید اقدام به جذب گردشگر های خارجی به کشور خود نموده است و با توجه به این سیاست دفاتر گردشگری در تمام نقاط دنیا در حال تاسیس هستند و به گردشگران تمام کشور ها اجازه اقامت 45 روزه در کشور کره شمالی و بازدید از اماکن تاریخی و طبیعی خود را می دهد.

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور کره شمالی :

  1. اصل پاسپورت و کپی
  2. اصل کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی از آنها
  3. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفبد
  4. دعوتنامه و یا معرفی نامه به انگلیسی

 

نکاتی در مورد ویزا توریستی کشور کره شمالی :

ویزا توریسیتی کره شمالی از تاریخ صدور دارای 1 ماه اعتبار می باشد و پس از ورود اجازه اقامت 45 روزه به شما را می دهد.

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا کشور کره شمالی:

جهت آگاهی از هزینه ویزا کشور کره شمالی از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کره شمالی ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط کره شمالی

رزرو و خرید بلیط کره شمالی

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما کره شمالی - هتل و تور کره شمالی می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما کره شمالی - هتل و تور کره شمالی توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.