خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اندونزی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اندونزی

تورهای نوروز 96 بالی و ترکیبی اندونزی

بلیط هواپیما به تمام شهرهای اندونزی

رزرو هتل در تمام شهرهای اندونزی

تورهای ویژه اندونزی

پروازهای داخلی اندونزی

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اندونزی در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور اندونزی را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا آذربایجان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت اندونزی در تهران : خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر بهشتی (عباس‌آباد)، جنب ساختمان پزشکان 200، شماره 210 و تلفن های : ۸۸۷۱۶۸۶۵ -021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اندونزی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اندونزی

 

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی اندونزی :

  1. اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید که تاره گرفته شده باشد .
  3. اصل پاسپورت
  4. جواز کسب و یا ثبت شرکت یا گواهی اشتغال به کار یا گواهی اشتغال به تحصیل.
  5. نامه تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده بانکی و تاریخ افتتاح سپرده که در دفترچه حساب نوشته می شود با حداقل موجودی 10 میلیون تومان .
  6. چک ضمانت حداقل 5 میلیون تومان ( ممکن است مبلغ بیشتری در خواست شود )
  7. رزرو قطعی پرواز و هتل

 

انواع ویزا های کشور اندونزی :

  1. ویزا توریستی
  2. ویزا تحصیلی
  3. ویزا تجاری

 

نکاتی در مورد ویزا توریستی کشور اندونزی :

ویزا توریستی اندونزی از لحظه صدور دارای اعتبار 1 ماهه می باشد و شما پس از ورود 1 ماه اجازه اقامت در این کشور را دارید .

شما به ویزا توریستی نمی توانید در این کشور به کار و یا تحصیا مشغول شوید و امکان تمدید ویزا توریستی وجود ندارد .

اخذ ویزا اندونری در سفارت تهران این کشور بین 8 تا 10 روز کاری زمان می برد .

 

قیمت ویزا توریستی اندونزی :

قیمت ویزا توریستی کشور اندونزی 100 دلار آمریکا می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اندونزی ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط اندونزی

رزرو و خرید بلیط اندونزی

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به اندونزی :

در برخی از ماه های تابستان هواپیمایی قشم ایر پرواز مستقیم به جارکارتا اندونزی انجام می دهد ولی در سایر ماه ها پرواز مستقیم به اندونزی وجود ندارد و بهترین پرواز ها به اندونزی توسط خطوط هواپیمایی ترکیش ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) - عمان ایر ( یک توقف در مسقط ) و قطری ( یک توقف در دوحه ) انجام می شود . جهت کسب اطلاعات بیشت در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما اندونزی سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور اندونزی می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور اندونزی توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.