خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای ایالات فدرال میکرونزی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای ایالات فدرال میکرونزی

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای ایالات فدرال میکرونزی به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به ایالات فدرال میکرونزی به ویزا نیاز ندارند و با پاسپورت ایرانی امکان اقامت 30 روزه در این کشور وجود دارد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای ایالات فدرال میکرونزی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای ایالات فدرال میکرونزی

رزرو و خرید بلیط ایالات فدرال میکرونزی

رزرو و خرید بلیط ایالات فدرال میکرونزی

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به ایالات فدرال میکرونزی :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به ایالات فدرال میکرونزی وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به ایالات فدرال میکرونزی از ایران به وسیله هواپیمایی چاینا ساترن ( با 3 توقف ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما ایالات فدرال میکرونزی سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور ایالات فدرال میکرونزی می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ایالات فدرال میکرونزی ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.