خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اکوادور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اکوادور

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اکوادور به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به اکوادور به ویزا نیاز ندارند و با پاسپورت ایرانی امکان اقامت 30 روزه در کشور اکوادور وجود دارد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اکوادور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اکوادور

آدرس و تلفن سفارت اکوادور در تهران :

تهران – ولنجک – خیابان مقدس اردبیلی – خیابان ملکی – خیابان هشت متری قائم

تلفن تماس: ۲۲۰۵۴۳۸۲-۰۲۱

رزرو و خرید بلیط اکوادور

رزرو و خرید بلیط اکوادور

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به اکوادور :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به اکوادور وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به اکوادور از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش و قطری انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از قیمت و روزها و ساعات پرواز و طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما اکوادور سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور اکوادور می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اکوادور ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.