خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بحرین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بحرین

بلیط هواپیما به تمام شهرهای بحرین

رزرو هتل در تمام شهرهای بحرین

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بحرین در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور بحرین را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا بحرین با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت اندونزی در بحرین : خیابان آفریقا - قبل از چهار راه جهان کودک - نبش کوچه زوبین پلاک 248 و تلفن های : 88775365-021  و 88772847-021 و 88773383-021 و فکس : 88880276-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بحرین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بحرین

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا بحرین :

  1. اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
  2. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4  با پس زمینه سفید ( عکس پاسپورت نباشد )
  3. دعوتنامه از شخص یا شرکتی در بحرین
  4. رزرو بلیط و هتل

 

انواع ویزا های کشور بحرین :

  1. ویزا تجاری
  2. ویزا توریستی

 

نکاتی در مورد دریافت ویزا کشور بحرین :

برای دریافت ویزا کشور بحرین چه تجاری و چه توریستی حتما باید دعوتنامه ای از شرکت و یا سازمانی در بحرین داشته باشید که این شرکت و یا سازمان بازگشت شما به ایران را تضمین کند و در صورت عدم بازگشت کلیه مسئولیت به عهده این شرکت و یا سازمان خواهد بود .

2 نوع دعوتنامه برای سفر به بحرین وجود دارد

  1. دعوتنامه ای که از طرف بستگان برای شما ارسال می شود .
  2. دعوت نامه ای که از طرف شرکت های خصوصی و یا دولتی برای شما ارسال می شود .

 

قیمت و هزینه دریافت ویرا بحرین :

جهت آگاهی و قیمت و هزینه ویزا بحرین از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بحرین ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط بحرین

رزرو و خرید بلیط بحرین

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به بحرین :

در حال حاضر ایرلاین های آسمان - ماهان - ایران ایر و گلف ایر پرواز های مستقیم از ایران به بحرین و بحرین به ایران پروازهای مستقیم انجام می دهند همچنین امکان پرواز به بحرین توسط خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش - فلای دبی - امارات - اتحاد و عمان ایر امکان پرواز با یک توقف به بحرین نیز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما بحرین سایت مراجعه نمائید . 

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما بحرین - هتل و تور بحرین می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما بحرین - هتل و تور بحرین توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.