خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور امارات ( دبی ) را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا امارات ( دبی ) با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت امارات در تهران : شهرک غرب - خیابان ایران زمین - تقاطع مهستان پلاک 2 و تلفن های : 42792000-021  می باشد . 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا امارات ( دبی ) :

  1. اسکن از پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید .

 

انواع ویزا های کشور امارات ( دبی ) :

  1. ویزا 14 روزه توریستی
  2. ویزا 1 ماهه
  3. ویزا 3 ماهه

نکاتی در مورد ویزا توریستی کشور امارات ( دبی ) :

ویزا 14 روزه توریستی که در بالا اشاره شده از تاریخ صدور دارای 2 ماه اعتبار است و پس از ورود به امارات 14 روز اجازه اقامت در این کشور را به شما می دهد و اگر ویزا شما از نوع 1 ماهه باشد پس از ورود 1 ماه می توانید در این کشور اقامت داشته باشید .

ویزا های تورستی امارات در 3 نوع عادی - نیمه فوری و فوری می باشد که نوع عادی آن در 7 روز کاری و نوع نیمه فوری در 3 روز کاری و نوع فوری در 1 روز کاری صادر می شوند .

 

قیمت انواع ویزا های امارات ( دبی ) :

  1. ویزا عادی 280 درهم
  2. ویزای نیمه فوری 360 درهم
  3. ویزای عادی 1 ماهه 450 درهم

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور امارات دبی ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط امارات

رزرو و خرید بلیط امارات

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به امارات :

در حال حاضر خطوط هواپیمایی کاسپین - تابان - قشم - آسمان - ایران ایر - ماهان - فلای دبی و امارات پرواز مستقیم به دبی و ایرلاین اتحاد پرواز مستقیم به ابوظبی و ایرلاین ایر عربیا پرواز مستقیم به شارجه امارات انجام می دهند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و رزرو ها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما امارات سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور امارات می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور امارات توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.