خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور یمن

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور یمن

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور یمن به شرح زیر است :

اتباعایرانی جهت ورود به یمن نیاز به ویزا دارند و این ویزا را باید قبل از ورود به یمن دریافت نمایند . جهت دریافت ویزا یمن نیاز به حضور شخص متقاضی در سفارت نیست ( مصاحبه و انگشت نگاری انجام نمی شود ) و آژانس های مسافرتی و شخصی که دارای وکالت نامه باشد می تواند اقدام به دریافت ویزا یمن برای شخص مسافر نماید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور یمن

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور یمن

 

مدارک  مورد نیاز جهت دریافت ویزا یمن :

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید .
  3. فرم سفارت .
  4. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی .
  5. اطلاعات شخصی .
  6. دعوتنامه از یمن که به تائید وزارت امور خارجه یمن رسیده باشد .

قیمت و هزینه دریافت ویزا یمن :

هزینه ویزا بسته به نوع آن متفاوت است .

 

آدرس و تلفن سفارت یمن درتهران :

زعفرانیه، خیابان شهید اعجازی، پلاک 78 تلفن : 22414446 - 22416682

 

 

رزرو و خرید بلیط یمن

رزرو و خرید بلیط یمن

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به یمن :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به یمن وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به یمن از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - قطری ( یک توقف در دوحه ) و اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما یمن سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور یمن می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور یمن ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.