خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تووالو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تووالو

بلیط هواپیما به تمام شهرهای تووالو

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تووالو به شرح زیر است :

اتباع ایرانی برای ورود به توالوو به ویزا نیاز ندارند و امکان اقامت 30 روزه با پاسپورت ایرانی در تووالو وجود دارد . تووالو در ایران سفارت ندارد و سفارت های تووالو در کشورهای زیر قرار دارند

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تووالو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تووالو

فهرست کشورهایی که تووالو در آنها سفارت دارد عبارتند از :

  1. بلژیک
  2. فیجی
  3. نیوزیلند
  4. تایوان

رزرو و خرید بلیط تووالو

رزرو و خرید بلیط تووالو

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به تووالو :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به تووالو وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به تووالو از ایران به وسیله هواپیمایی اتحاد انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما تووالو سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور تووالو می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تووالو ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*