خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکمنستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکمنستان

بلیط هواپیما به تمام شهرهای ترکمنستان

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکمنستان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکمنستان در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور ترکمنستان  را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا ترکمنستان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت ترکمنستان در تهران : خیابان لواسانی ( فرمانیه ) خیابان وطن پور خیابان براتی پلاک 34 و تلفن های : 22206731-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکمنستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکمنستان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا ترکمنستان :

  1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
  2. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 زمینه سفید ( عکس پاسپورت نباشد )
  3. آدرس محل کار و سکونت و شماره تلفن مسافر
  4. رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل

 

انواع ویزا های کشور ترکمنستان :

  1. ویزا توریستی عادی
  2. ویزا توریستی نیمه فوری
  3. ویزا توریستی فوری
  4. ویزا خصوصی
  5. ویزا تجاری
  6. ویزا تحصیلی

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور ترکمنستان :

ویزا های ترکمنستان با توجه به نوع دارای اعتبار 10 تا 1 ساله می باشند .

ویزا های توریستی مخصوص شهر عشق آباد می باشند و چنانچه قصد سفر به سایر شهرهای ترکمنستان را دارید در زمان در خواست ویزا در فرم مربوطه قید نمائید .

صدور ویزا های عادی 20 روز - نیمه فوری 15 روز و فوری 10 روز به طول می انجامد .

پس از ورود می بایستی در پاسگاه پلیس در ترکمنستان رجیستر شوید .

شما می توانید به طور زمینی از دو مرز باجگیران و اینچه برون وارد کشور ترکمنستان شوید .

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا کشور ترکمنستان :

با توجه به تغییرات زیاد در هزینه دریافت ویزا ترکمنستان جهت کسب اطلاع در مورد قیمت و هزینه ها از طریق راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکمنستان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط ترکمنستان

رزرو و خرید بلیط ترکمنستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به ترکمنستان :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به ترکمنستان وجود ندارد و بهترین مسیر پروازی به ترکمنستان از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما ترکمنستان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما ترکمنستان - هتل و تور ترکمنستان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما ترکمنستان - هتل و تور ترکمنستان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.