خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تونس

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تونس

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تونس در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور تونس را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا تونس با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت تونس در تهران : خیابان پاسداران - خیابان شهید محمد گل نبی پلاک 10 و تلفن های : 22854277-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تونس

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تونس

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی تونس :

  1. اصل پاسپورت
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید
  3. بلیط هتل و پرواز قطعی شده
  4. اطلاعات فردی ( آدرس محل کار و محل سکونت و شماره تلفن )
  5. برای ویزای تجاری هماهنگی با شرکتی در تونس
  6. برای ویزا تحصیلی هماهنگی با دانشگاه تونس

 

انواع ویزا های کشور تونس :

  1. ویزا توریستی
  2. ویزا تحصیلی
  3. ویزا توریستی

 

نکاتی در مورد ویزا توریستی کشور تونس :

پس از صدور ویزا 30 روز فرصا دارید تا به کشور تونس سفر کنید و پس از ورود 1 ماه می توانید در این کشور اقامت داشته باشید .

پس از 1 ماه ویزا توریستی شما در کشور تونس تمدید نمی شود و

صدور ویزا تونس توسط سفارت حداقل بین 10 تا 15 روز به طول می انجامد .

 

قیمت ویزا توریستی کشور تونس :

قیمت دریافت ویزا توریستی کشور تونس 200.000 تومان می باشد.

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور تونس ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط تونس

رزرو و خرید بلیط تونس

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به تونس :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به تونس وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به تونس از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) و لوفتهانزا ( یک توقف در فرانکفورت ) می باشد . جهت آگاهی دقیق از قیمت و رورها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما تونس سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور تونس می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور تونس توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.