خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سودان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سودان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سودان در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور سودان را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا سودان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت سودان در تهران : خیابان ولیعصر - بلوار آفریقا - خیابان بهرامی پلاک 60 و تلفن های : 4-88781183-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سودان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سودان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور سودان :

  1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 1 سال
  2. اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
  3. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه سفید
  4. گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب و یا ثبت شرکت و یا گواهی اشتغال به تحصیل و یا گواهی بازنشستگی
  5. نامه تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر حساب بانکی

 

انواع ویزا های کشور سودان :

ویزا توریستی

ویزا تجاری

ویزا مسابقات ورزشی

ویزا درمانی و ...

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور سودان :

ویزا توریستی سودان از تاریخ صدور دارای اعتبار 2 ماهه می باشد و پس از ورود به سودان می توانید به مدت 30 روز در این کشور اقامت داشته باشید .

 

قیمت و هزینه دریافت ویرا سودان :

جهت آگاهی از قیمت و هزینه ویزا سودان و همچنین رزرو هتل و بلیط هواپیما و یا تور مسافرتی به سودان از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سودان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط سودان

رزرو و خرید بلیط سودان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به سودان :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به سودان وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به سودان از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) - فلای دبی ( یک توقف در دبی ) - اتحاد ایرویز ( یک توقف در ابوظبی ) و گلف ایر ( یک توقف در بحرین ) می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما سودان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما سودان - هتل و تور سودان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما سودان - هتل و تور سودان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.