خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور هند را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند . کشور سنگاپور در جمهوری اسلامی ایران سفارت خانه ندارد و افرادی و قصد سفر به این کشور از ایران را دارند می توانند توسط آژانس های مسافرتی ( وب سایت قاره پیما کلیه امور اخذ ویزا سنگاپور را انجام میدهد ) جهت دریافت ویزا این کشور اقدام نمایند .

 

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی کشور سنگاپور :

  1. اسکن رنگی از پاسپورت .
  2. اسکن رنگی از عکس 6 در 4 با پس زمینه سفید .
  3. آدرس کامل محل کار و محل سکونت و نوع کار متقاضی .

 

توجه فرمائید :

در بعضی از مواقع برای اخذ ویزا نیاز به رزرو هواپیما و واچر هتل هم می باشد .

 

نکاتی در مورد ویزا کشور سنگاپور :

ویزا توریستی سنگاپور از تاریخ صدور دارای 2 ماه اعتبار است و شما پس از ورود به سنگاپور 30 روز می توانید در این کشور بمانید .

ویزا کشور سنگاپور به 2 صورت عادی و فوری قابل دریافت است .

دریافت ویزای عادی سنگاپور حداقل 15 روز و دریافت ویزای فوری سنگاپور 7 روز کاری می باشد .

ویزا سنگاپور توسط وب سایت قاره پیما هم در ایران و هم در مالزی قابل تحویل به هموطنان عریز می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط سنگاور

رزرو و خرید بلیط سنگاپور

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به سنگاپور :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به سنگاپور وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به سنگاپور از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) - عمان ایر ( یک توقف در مسقط ) و اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) می باشد . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و قیمت و روزها و ساعات پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما سنگاپور سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور سنگاپور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا رزرو و خرید بلیط و هتل و تور سنگاپور توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.