خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سیشل

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سیشل

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سیشل به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به سیشل ویزا نیاز ندارند و می توانند به مدت 1 ماه بدون دریافت ویزا در این کشور زیبا اقامت داشته باشند .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سیشل

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سیشل

سیشل در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت سیشل به ابران در ابوطبی امارات قرار دارد .

آدرس و شماره تلفن سفارت سیشل در ابوظبی امارات : Villa no. 15, Muroor Area, 23rd Street - P. O. Box 43107 - Abu Dhabi - United Arab Emirates تلفن :4917755-2-971+ فکس : 4917714/8-2-971+ ایمیل : seychellesembuae@gmail.com

سایر کشورهایی که سیشل در آنها سفارت دارد عبارتند از :

  1. بلژیک
  2. چین
  3. اتیوپی
  4. فرانسه
  5. هند
  6. آفریقای جنوبی
  7. سریلانکا
  8. بریتانیا

رزرو و خرید بلیط سیشل

رزرو و خرید بلیط سیشل

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به سیشل :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به سیشل وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به سیشل از ایران به وسیله هواپیمایی اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) و امارات ( یک توقف در دبی ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما سیشل سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور سیشل می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سیشل ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.