خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور صربستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور صربستان

بلیط هواپیما به تمام شهرهای صربستان

رزرو هتل در تمام شهرهای صربستان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

اتباع ایرانی برای سفر به صربستان نیاز به اخذ ویزا ندارند و فیزا در مرز ورودی صربستان برای آنها صادر می شود .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور صربستان به شرح زیر می باشد .

کشور صربستان عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن نمی باشد و ویزا صربستان یه صورت National می باشد . جهت دریافت ویزا صربستان نیاز به حضور شخص متقاضی در سفارت نیست ( مصاحبه و انگشت نگاری انجام نمی شود ) و آژانس های مسافرتی و شخصی که دارای وکالت نامه باشد می تواند اقدام به دریافت ویزا صربستان برای شخص مسافر نماید . توجه داشته باشید در حال حاضر گرفتن ویزا توریسیتی برای صربستان بسیار سخت می باشد ولی با داشتن مدارک ویزا تجاری و ویزای بازدید از دوست و ویزای بازدید از اقوام براحتی صادر می شود .

آدرس سفارت کرواسی در تهران : ولنجک - کوچه نهم - ‏پلاک ۹ و تلفن : 71-22412569 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور صربستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور صربستان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا صربستان :

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 با پس زمینه سفید که به تازگی ( در 6 ماه اخیر ) گرفته شده باشد .
  3. فرم درخواست ویزا صربستان که می بایستی تکمیل نمائید .
  4. بیمه مسافرتی
  5. گواهی تمکن مالی از بانک ( با حدود 40 میلیون ت.مان موجودی ) .
  6. بلیط رفت و برگشت .
  7. واچر هتل برای کل زمان اقامت .
  8. دعوتنامه از صربستان (با تایید شهرداری در صربستان) – دعوتنامه تجاری صربستان (شرکت صربی) / دعوتنامه بازدید از دوست در صربستان / دعوتنامه بازدید از بستگان در صربستان باید برای خود مسافر و سفارت صربستان در تهران، ایمیل شود.

 

نکاتی در مورد ویزا صربستان :

  • برای گرفتن وقت سفارت صربستان می بایستی با شما تلفن سفارت که در بالا آمده است تماس بگیرید .
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت صربستان در تهران به نشانی اینترنتی tehran.mfa.gov.rs مراجعه نمائید .  ( از این سایت می توانید فرم درخواست ویزا صربستان را نیز دریافت نمائید ) .

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا صربستان :

با توجه به نوع ویزا درخواستی قیمت ویزا صربستان متفاوت می باشد .

رزرو و خرید بلیط صربستان

رزرو و خرید بلیط صربستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به صربستان :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به صربستان وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به صربستان از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) و پگاسوس ترکیه ( یک توقف در استانبول ) می باشد همچنین به وسیله خطوط هواپیمایی اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) - قطری ( یک توقف در دوحه ) - آژین یونان ( یک توقف در آتن ) - لوفتهانزا ( یک توقف در فرانکفورت ) - آلیتالیا ( یک توقف در رم ) - اتریشی( یک توقف در وین ) نیز امکان پرواز با یک توقف به صربستان وجود دارد . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما صربستان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور صربستان می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور صربستان ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.