خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

بلیط هواپیما به تمام شهرهای قطر

رزرو هتل در تمام شهرهای قطر

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور قطر را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا قطر با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت قطر در تهران : بزرگراه آفریقا - خیابان گل آذین شماره 4 و تلفن های : 22051256-021 و 6-22221255-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی قطر :

  1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
  2. کپی شناسنامه و کارت ملی
  3. 2 قطعه عکس 6 در 4
  4. رزرو قطعی هتل و هواپیما

 

نکاتی در مورد ویزا قطر :

مدت زمان برای صدور ویزا قطر حداقل 15 روز کاری می باشد .

ویزا قطر از تاریخ صدور دارای 1 ماع اعتبار می باشد و پس از ورود 28 روز اجازه اقامت در این کشور داده می شود .

جهت صدور ویزا داشتن 3 روز رزرو هتل کافی می باشد ولی در صورتی که بیشتر از 3 روز اقامت شما به طول بینجامد حتما باید برای مدت اقامت هتل رزرو نمائید وگرنه هنگام خروج به مشکل بر خواهید خورد .

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا قطر :

به علت تغییرات زیاد در نرخ ویزا قطر جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا و قیمت آن از طریق راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط قطر

رزرو و خرید بلیط قطر

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به قطر :

در حال حاضر خطوط هواپیمایی آسمان - ایران ایر و قطری پروازهای مستقیم به قطر از ایران انجام می دهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما قطر سایت مراجعه نمائید . 

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما قطر - هتل و تور قطر می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - - بلیط هواپیما قطر - هتل و تور قطر توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.