خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور میانمار

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور میانمار

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور میانمار به شرح زیر است :

کشورهای میانمار و ایران در خاک یکدیگر سفارت ندارند . جهت دریافت ویزا میانمار شما می توانید از طریق سایت سفارت میانمار evisa.moip.gov.mm اقدام به دریافت ویزا این کشور نمائید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور میانمار

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور میانمار

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا میانمار :

  1. اسکن پاسپورت .
  2. اسکن عکس .
  3. اسکن بلیط رفت و برگشت .
  4. اسکن واچر هتل .

تمامی مدارک فوق باید در سایت بارگزاری شود و امکان ارسال فیزیکی وجود ندارد .

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا میانمار :

امکان ثبت نام برای 2 نوع ویزا در سایت وجود دارد .

ویزا تجاری به مبلغ 70 دلار .

ویزا توریستی به مبلغ 50 دلار .

جهت ثبت نام ویزا شما نیاز به ویزا کارت برای پرداخت هزینه ویزا دارید که قاره پیما این امکان را برای شما فراهم نموده است و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

 

رزرو و خرید بلیط میانمار ( برمه )

رزرو و خرید بلیط میانمار ( برمه )

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به میانمار :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به میانمار وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به میانمار از ایران به وسیله هواپیمایی قطری ( یک توقف در دوحه )  می باشد . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر مورد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما میانمار سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور میانمار می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور میانمار ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.