خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان

با توجه به قوانین جدید سفر به گرجستان از بهمن ماه 94 نیاز به ویزا ندارند و دارندگان پاسپورت ایرانی بدون دریافت ویزا 45 روز می توانند در گرجستان اقامت داشته باشند.

 

 

مطالب زیر مربوط به زمانی بود که ایرانیان عزیز برای سفر به گرجستان به ویزا نیاز داشتند .

طیق قوانین جدید کشور گرجستان هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور گرجستان را دارند می بایستی قبل از ورود به کشور گرجستان ویزای این کشور را دریافت نمایند ( قبلا ایرانی ها برای ورود به گرجستان نیاز به دریافت ویزا نداشتند ) دو روش برای آگاهی از قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان وجود دارد.

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان

 

1- مراجعه حضوری به سفارت گرجستان.  آدرس و تلفن سفارت گرجستان در تهران : پاسداران - گلستان 2 - پلاک 92     تلفن: 22764129- 021

2- دریافت ویزای الکترونیکی از سایت سفارت گرجستان به نشانی اینترنتی : www.evisa.gov.ge

 

قیمت هر دو روش برای دریافت ویزا گرجستان تفاوتی ندارد فقط در روش اول شخص مسافر و یا نماینده و یا وکیل وی ( آژانس های مسافرتی نیز می توانند برای مسافر خود درخواست ویزا نمایند ) باید به سفارت مراجعه و مدارک را به آنها تحویل دهند ولی در روش دوم نیازی به مراجعه حضوری نیست و امکان ارسال اطلاعات و پرداخت آنلاین مبلغ ویزا توسط ویزا کارت و مستر کارت توسط هر شخصی ( اقوام - آژانس های مسافرتی و ... ) برای شخص مسافر وجود دارد.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای الکترونیکی گرجستان:

  1. اسکن رنگی از پاسپورت
  2. اسکن رنگی عکس 6 در 4 ( زمینه عکس باید سفید باشد )

 

نکاتی در مورد ویزا گرجستان:

ویزایی که توسط سفارت گرجستان برای شما صادر می شود دارای اعتبار 1 تا 3 ماهه است و شما پس از ورود در این 3 ماه به کشور گرجستان اجازه 30 روز اقامت در این کشور را دارید.

 

انواع ویزا گرجستان:

  1. ویزا مسافرتی
  2. ویزا کار
  3. ویزا تحصیلی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرجستان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط گرجستان

رزرو و خرید بلیط گرجستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به گرجستان :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به گرجستان وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به گرجستان از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - پگاسوس ترکیه ( یک توقف در استانبول  ) - اطلس جت ترکیه ( یک توقف در استانبول ) می باشد همچنین امکان پرواز با هواپیمایی امارات و آذربایجان و اکراینی و بلاویا و ایرفلوت با یک توقف نیز وجود دارد  . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما گرجستان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و بلیط و تور گرجستان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و بلیط و تور گرجستان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.