خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور دموکراتیک کنگو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور دموکراتیک کنگو

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور دموکراتیک کنگو به شرح زیر است :

در حال حاضر کشور جمهوری دموکراتیک کنگو در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت خانه های جمهوری دموکراتیک کنگو به ایران در آنکارا استانبول قرار دارند .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور دموکراتیک کنگو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور دموکراتیک کنگو

آدرس و تلفن سفارت جمهوری دموکراتیک کنگو در آنکارا : Koza Sokak No:51 - Büyük esat Mah., Çankaya- Ankara - Turkey تلفن :4660916/17-312-90+ فکس : 466091618-312-90+ ایمیل : missinrdcankara@gmail.com

مدارک مورد نیاز جهت ویزا جمهوری دموکراتیک کنگو :

  1. پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه .
  2. عکس رنگی 6 در 4 با زمینه سفید .
  3. دعوتنامه از بوتسوانا . ( در صورت داشتن دعوتنامه امکان دریافت ویزا خیلی بیشتر می شود )
  4. فرم ( برگه زرد ) واکسیناسیون .
  5. رزرو بلیط هواپیما .
  6. فرم ویزا جمهوری دموکراتیک کنگو .
  7. نامه تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده بانکی .
  8. اطلاعات شخصی
  9. کارت ملی و شناسنامه .

رزرو و خرید بلیط دموکراتیک کنگو

رزرو و خرید بلیط دموکراتیک کنگو

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به جمهوری دموکراتیک کنگو :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به جمهوری دموکراتیک کنگو وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به جمهوری دموکراتیک کنگو از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ( یک توقف در استانبول ) و اطلس جت ( یک توقف در استانبول ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما جمهوری دموکراتیک کنگو سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور جمهوری دموکراتیک کنگو می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جمهوری دموکراتیک کنگو ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.