خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کوبا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کوبا

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کوبا برای هموطنان عزیری که قصد سفر به این کشور را دارند در زیر به طور کامل شرح داده شده است . جهت اخذ ویزا کوبا شخص مسافر و یا وکیل و نماینده مسافر ( آژانس های مسافرتی ) می تواند با در دست داشتن مدارکی که در زیر نوشته شده به آدرس سفارت کوبا واقع در : تهران - بزرگراه اشرفی اصفهانی - بعد از پل نیایش - کوچه دربندی 2 - پلاک 491 - ساختمان 55 واحد 5 و شماره تلفن: 44865097-021 مراجعه و اقدام به در خواست ویزا کوبا نمائید.

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کوبا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کوبا

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا توریستی کوبا :

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید .
  3. گواهی اشتغال به کار یا جواز کسب ترجمه شده به انگلیسی .
  4. فرم تمکن مالی با حداقل موجودی 15 میلیون تومان و گردش 3 ماه آخر حساب به انگلیسی .
  5. بیمه مسافرتی .
  6. چک ضمانت 15 میلیونی .

 

نکاتی در مورد ویزا کوبا :

ویزا کوبا ار تاریخ صدور 1 ماه اعتبار دارد و شما پس از ورود 1 ماه اجازه اقامت در این کشور را دارید.

اخذ ویزا کوبا حداقل 15 روز کاری زمان می برد.

 

انواع ویزا کوبا :

  1. ویزا مسافرتی
  2. ویزا فوری
  3. ویزا تجاری

 

قیمت ویزا کوبا :

قیمت ویزا 1 ماه توریستی کوبا 280 دلار آمریکا است.

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کوبا ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط کوبا

رزرو و خرید بلیط کوبا

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به کوبا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کوبا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کوبا از ایران به وسیله هواپیمایی ایرفلوت روسیه ( یک توقف در مسکو ) می باشد . جهت آگاهی دقیق از قیمت و روزها و ساعات حرکت و طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما کوبا سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و تور و هتل کوبا می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و تور و هتل کوبا توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.