خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جزایر کوک

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جزایر کوک

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جزایر کوک به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به جزایر کوک به ویزا نیاز ندارند و با استفاده از پاسپورت ایرانی امکان اقامت 30 روزه در این کشور وجود دارد . و در صورتی که می خواهید بیشتر از 30 روز در این کشور اقامت کنید باید به مقامات جزایر کوک مراجعه نمائید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جزایر کوک

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جزایر کوک

رزرو و خرید بلیط جزایر کوک

رزرو و خرید بلیط جزایر کوک

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به جزایر کوک :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به جزایر کوک وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به جزایر کوک از ایران به وسیله هواپیمایی لوفتهانزا ( دو توقف در فرانکفورت و لس آنجلس ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما جزایر کوک سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور جزایر کوک می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور جزایر کوک ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.