اخبار قاره پیما
خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور چین را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا چین با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ). آدرس و تلفن سفارت چین در تهران : اقدسیه روبروی آتش نشانی پلاک 73  و تلفن های : 1-22291240-021 و فکس 22290690-021 همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت چین در تهران به نشانی اینترنتی : ir.china-embassy.org مراجعه فرمائید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا چین :

  1. شناسنامه و کارت ملی
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی به زمینه سفبد
  3. اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  4. آدرس محل کار و محل سکونت و شغل و شماره تلفن
  5. رزرو بلیط هواپیما و واچر رزرو هتل

 

انواع ویزا های کشور چین :

  1. ویزا گروهی
  2. ویزا انفرادی
  3. ویزا تجاری
  4. ویزا مولتی

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور چین :

اعتبار ویزا گروهی چین ار تاریخ صدور 40 روز می باشد و پس از ورود به چین امکان 30 روز اقامت در این کشور را دارید این ویزا برای حداقل 5 نفر صادر می شود که این پنج نفر در هنگام ورود و خروج به چین باید حضور داشته باشند برای دریافت این نوع ویزا دو روال کاری وجود دارد اولی ویزا عادی 14 روز کاری و دومی ویزا فوری 7 روز کاری که این حداقل روز ها می باشد و در شرایطی امکان دارد این روز ها زیاد شود.

ویزا انفرادی از تاریخ صدور دارای اعتبار 30 روزه می باشد و شما پس از ورود به چین امکان اقامت 30 روزه در این کشور را دارید این ویزا نیز به دو صورت عادی در 7 روز و فوری در 5 روز صادر می شود .

ویزای تجاری چین 3 ماه اعتبار دارد و شما پس از ورود 30 روز می توانید در این کشور بمانید و صدور این نوع ویزا حدافل 15 روز کاری به طول می انجامد.

ویزا مولتی دارای اعتبار 1 ساله است و شما در این 1 سال به دفعات می توانید وارد چین شوید ولی در هر بار ورود حداکثر 30 روز اجازه اقامت به چین را دارید و صدور این ویزا حداقل 30 روز کاری به طول می انجامد .

 

قیمت دریافت انواع ویزا های چین :

ویزا گروهی چین عادی 100 دلار و فوری 130 دلار آمریکا

ویزا انفرادی چین عادی 140 دلار و فوری 170 دلار آمریکا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور چین ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط چین

رزرو و خرید بلیط چین

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به چین :

در حال حاضر خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان و جنوب چین پروازهای مستقیم به مقصد چین انجام می دهند . همچنین امکان پرواز به چین توسط خطوط هواپیمایی آذربایجان - قطر - امارات - اتحاد - ترکیش و ایرفلوت با یک توقف به چین نیز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و رزرو ها و ساعات پرواز و طول پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما چین سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور چین می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور چین توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.

بلیط هواپیما به تمام شهرهای چین

رزرو هتل در تمام شهرهای چین

پروازهای داخلی چین

CLOSE
CLOSE