خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آفریقای مرکزی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آفریقای مرکزی

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آفریقای مرکزی به شرح زیر است :

در حال حاضر کشور آفریقای مرکزی در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت خانه های آفریقای مرکزی به ایران در شهر دوحه قطر قرار دارند .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آفریقای مرکزی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آفریقای مرکزی

آدرس و تلفن سفارت آفریقای مرکزی در دوحه قطر : P. O. Box 23653 - Doha - Qatar - تلفن : 44817695-974+ فکس : 44817693-974+ ایمیل :ambrcadoha@gmail.com

مدارک مورد نیاز جهت ویزا جمهوری آفریقای مرکزی :

  1. پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه .
  2. عکس رنگی 6 در 4 با زمینه سفید .
  3. دعوتنامه از بوتسوانا . ( در صورت داشتن دعوتنامه امکان دریافت ویزا خیلی بیشتر می شود )
  4. فرم ( برگه زرد ) واکسیناسیون .
  5. رزرو بلیط هواپیما .
  6. فرم ویزا جمهوری آفریقای مرکزی .
  7. نامه تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده بانکی .
  8. اطلاعات شخصی
  9. کارت ملی و شناسنامه

 

رزرو و خرید بلیط آفریقای مرکزی

رزرو و خرید بلیط آفریقای مرکزی

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به جمهوری آفریقای مرکزی :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به جمهوری آفریقای مرکزی وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به جمهوری آفریقای مرکزی از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ( دو توقف در استانبول و دوالا ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما جمهوری آفریقای مرکزی سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور جمهوری آفریقای مرکزی می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آفریقای مرکزی ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.