خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کامبوج

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کامبوج

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کامبوج به شرح زیر است :

شرایط دریافت ویزا کامبوج برای اتباع ایرانی سخت تر شده است و برای دریافت ویزا نیاز به معرفی نامه از آژانس معتبری در کامبوج دارید . قاره پیما امکان دریافت ویزا توریستی کامبوج را در قالب تورهای کامبوج برای شما فراهم نموده است . کامبوج در ایران سفارت ندارد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کامبوج

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کامبوج

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی کامبوج :

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس .
  3. بلیط هواپیما .
  4. رزرو هتل .

 

 

رزرو و خرید بلیط کامبوج

رزرو و خرید بلیط کامبوج

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به کامبوج :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کامبوج وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کامبوج از ایران به وسیله هواپیمایی قطری ( یک توقف در دوحه)  و هواپیمایی جنوب چین ( یک توقف در پکن ) می باشد  . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما کامبوج سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور کامبوج می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کامبوج ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.