خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور الجزایر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور الجزایر

بلیط هواپیما به تمام شهرهای الجزایر

رزرو هتل در تمام شهرهای الجزایر

پروازهای داخلی الجزایر

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور الجزایر به شرح زیر است : ویزا توریستی الجزایر به اتباع ایرانی به ندرت داده می شود مگر از فردی در الجزایر دعوتنامه داشته باشید که در این صورت هم بسیار کم پیش می آید . پس تنها راه برای رفتن به الجزایر دریافت ویزا تجاری می باشد که در زیر مدارک مورد نیاز آن نوشته سده است .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور الجزایر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور الجزایر

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا تجاری الجزایر :

  1. اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید ( در چند ماه اخیر گرفته شده باشد و عکس پاسپورت نباشد )
  3. کپی کارت ملی و شناسنامه .
  4. دعوتنامه از شرکت الجزایری .
  5. رزرو بلیط هواپیما و هتل .

 

پس از ارسال مدارک به سفارت حداقل 20 روز به طول می انجامد تا سفارت جواب صدور ویزا را به شما بدهد .

 

آدرس سفارت الجزایر در تهران :

تهران - شهرک غرب - خیابان ایران زمین - خیابان مهستان - کوچه 11 - پلاک 20 و تلفن : 3-88561882-021 .

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت سفرات الجزایر در تهران به نشانی اینترنتی : www.algeriaemb.ir مراجعه نمائید .

 

 

رزرو و خرید بلیط الجزایر

رزرو و خرید بلیط الجزایر

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به الجزایر :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به الجزایر وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به الجزایر از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) می باشد همچنین در صورت داشتن ویزا ترانزیت امکان پرواز با لوفتهانزا و آلیتالیا هم وجود دارد . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما الجزایر سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور الجزایر می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور الجزایر ( توریستی و تجاری ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.