خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور افغانستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور افغانستان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور افغانستان در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور افغانستان را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا افغانستان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت افغانستان در تهران : خیابان بهشتی ( عباس آباد ) خیابان پاکستان نیش خیابان چهارم و تلفن های : 88737531-021  و 88735040-021 می باشد . همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت سفارت افغانستان در تهران به نشانی اینترنتی : www.afghanembassy.ir مراجعه نمائید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور افغانستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور افغانستان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور افغانستان :

  1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه
  2. کپی شناسنامه و کارت ملی
  3. 2 قطعه عکس 3 در 4 رنگی با پس زمینه سفید
  4. گواهی سلامت بیماری های مسری

 

انواع ویزا افغانستان :

ویزا توریستی افغانستان

ویزا ترانزیت افغانستان

ویزا چند با ورود ( مولتی ) افغانستان

 

نکاتی در مورد انواع ویزا های کشور افغانستان :

ویزا توریستی از تاریخ صدور دارای اعتبار 1 ماهه می باشد و پس از ورود 1 ماه اجازه اقامت با این ویزا در کشور افغانستان را دارید و تنها یک بار اجازه ورود به این کشور رادارید .

ویزای ترانزیت به شما امکان 2 بار ورود را می دهد .

ویزای مولتی در دو نوع 3 و 6 ماهه صادر می شود .

صدور ویزا افغانستان به صورت عادی 10 روز کاری و به صورت فوری 3 روز کاری به طول می انجامد .

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا افغانستان :

با توجه به گرانی ویزا ایران برای اتباع افغان کشور افغانستان نیز ویزا خود را برای اتباع ایرانی گران کرده است

80 یورو برای ویزای توریستی 1 ماهه و 200 یورو برای ویزا  ماهه مولتی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور افغانستان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

 

رزرو و خرید بلیط افغانستان

رزرو و خرید بلیط افغانستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به افغانستان :

در حال حاضر ایرلاین های آسمان و ماهان پرواز های مستقیم به کابل و قندهار افغانستان انجام می دهند . همچنین امکان پرواز به افغانستان بوسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - امارات  فلای دبی با یک توقف نیز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما افغانستان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیماافغانستان - هتل و تور افغانستان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیماافغانستان - هتل و تور افغانستان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.