خانه / پروازهای داخلی ویتنام / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ویتنام

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ویتنام

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ویتنام را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی ویتنام و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ویتنام به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک ویتنام پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای ویتنام انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ویتنام هواپیمایی ویتنام Vietnam Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین هان ایر آلمان هواپیمایی هان ایر Hahn air Airlines
رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ویت جت ویتنام هواپیمایی ویت جت Vietjet Airlines

در زیر فهرست شهرهای ویتنام برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ویتنام به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. هوشیمینه (SGN)
 2. هانوی (HAN)
 3. دانانگ (DAD)
 4. کام رانح (CXR)
 5. نها ترنگ
 6. هوئه (HUI)
 7. فو کوک (PQC)
 8. دا لات (DLI)
 9. وین (VII)
 10. هایفونگ (HPH)
 11. بون ما توت (BMV)
 12. کوی نون (UIH)
 13. توی هوآ
 14. کان تو (VCA)
 15. کا مائو (CAH)
 16. کان داو (VCS)
 17. دین بین (DIN)
 18. راچا گیا (VKG)
 19. کوانگ نام (VCL)
 20. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ویتنام Vietnam Airlines - هواپیمایی هان ایر Hahn air Airlinesهواپیمایی ویت جت Vietjet Airlines  در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای ویتنام

رزرو هتل در تمام شهرهای ویتنام

دریافت ویزا ویتنام