خانه / پروازهای داخلی ازبکستان / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی ازبکستان و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک ازبکستان پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای ازبکستان انجام می دادند ولی در حال حاضر تنها هواپیمایی ازبکستان این پروازها را انجام می دهد :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ازبکستان هواپیمایی ازبکستان Uzbekistan Airlines

در زیر فهرست شهرهای ازبکستان برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. تاشکند (TAS)
 2. سمرقند (SKD)
 3. بخارا (BHK)
 4. اندیجان (AZN)
 5. گرگانج (UGC)
 6. فرغانه (FEG)
 7. نوکوس (NCU)
 8. نمنگان (NMA)
 9. ترمذ (TMJ)
 10. نخشب (TMJ)
 11. نوایی (NVI)
 12.  و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ازبکستان Uzbekistan Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

یک نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد بلیط پروازهای داخلی ازبکستان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*